Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 14-letnia Adriana została pobita w szkole. Kilka dni później doszło do tragedii
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.02.2023 22:57

14-letnia Adriana została pobita w szkole. Kilka dni później doszło do tragedii

Adriana Kuch popełniła samobójstwo, kilka dni wcześniej została pobita w szkole
Facebook.com/Jennifer Ferro

Adriana Kuch zginęła, chociaż miała przed sobą całe życie. 14-latka ze Stanów Zjednoczonych nie wytrzymała presji rówieśników. Dziewczyna tuż przed śmiercią została brutalnie pobita na terenie szkoły. Później dowiedziała się, że oprawczynie wszystko nagrały i nie zamierzają dać jej spokoju.

USA: Adriana Kuch padła ofiarą koleżanek ze szkoły

Adriana Kuch trafiła na usta niemal wszystkich Amerykanów. Świat dopiero otwierał się na 14-latkę, ale jej życie zostało przerwane w brutalny sposób.

Nastolatka była prześladowana przez rówieśniczki. Grupa uczennic z Central Regional High School nie dawała Adrianie Kuch spokoju. W końcu doprowadziły do jej śmierci.

Do zdarzenia, które zaważyło na losie uśmiechniętej 14-latki, doszło na korytarzu szkoły średniej, gdzie wszystkie się uczyły. Adriana Kuch na kilka dni przed śmiercią została pobita.

Świadkowie, którzy nie zareagowali na przemoc wobec 14-latki, zeznali, iż Adriana została oblana napojem przez cztery inne uczennice. Później rozpoczął się prawdziwy horror.

14-latka była bita oraz kopana i uderzana butelką z wodą. Koleżanki ze szkoły ciągnęły Adrianę za włosy, a ostatecznie wepchnęły ją do szafki. Oburzenie wywołuje fakt, że inni nie tylko nie reagowali, ale wręcz śmiali się z Adriany.

Pobiły ją i wszystko nagrały

Adriana Kuch już po pobiciu otrzymała wiadomość SMS od jednej z dziewczyn, które ją katowały. Jak relacjonuje ojciec zmarłej dziewczyny, oprawczyni wyśmiewała się z 14-latki, gdyż ta... krwawiła i krzyczała, gdy na jej ciele lądowały kolejne ciosy.

NBC dotarło do zdjęć pobitej 14-latki. Fotografie porażają. Adriana Kuch ma posiniaczone nogi, a jej usta są poranione i spuchnięte. Najgorsze było jednak to, iż nastolatka dowiedziała się, że jej pobicie zostało nagrane.

Nastolatka nie wytrzymała i popełniła samobójstwo

- Użyli tego wideo, aby nadal ją nękać, zastraszać i naśmiewać się - przekonywał Michael Kuch, ojciec zmarłej 14-latki, w rozmowie z The Post Friday".

Kilka dni po pobiciu Adriana zdecydowała o zakończeniu życia. Ojciec nastolatki jest pewny, że jego córka nie wytrzymała presji i załamała się. Pobicie i nagranie jej upokorzenia na filmie było jego zdaniem kluczowe.

Uczennice, które pobiły Adrianę Kuch, odpowiadać będą teraz przed sądem. Nic nie wróci życia 14-latki, ale osądzenie za krzywdę zadaną koleżance jest konieczne. Ameryka zastanawia się, jak to możliwe, że uczennice były zdolne do takiej dozy okrucieństwa. Chociaż cała czwórka oprawczyń już wcześniej miała w szkole problemy, to nikt nie przypuszczał, że sprawy przybiorą tak tragiczny tok.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: o2.pl