Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Zmiany w TVP. Wiadomo, kto poprowadzi ”Koło fortuny”
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 23.02.2024 11:11

Zmiany w TVP. Wiadomo, kto poprowadzi ”Koło fortuny”

krzan norbi studio tv
Koło Fortuny TVP / Facebook.com

Wielu widzów ze smutkiem przyjęło informację o zwolnieniu Izabelli Krzan i Norbiego ze znanego programu TVP. Kto teraz poprowadzi nowe odcinki „Koła Fortuny”? Jak się okazuje, padły już pierwsze nazwiska. Na prowadzących trzeba będzie jednak trochę poczekać.

Zmiany w TVP

Telewizja Polska od połowy grudnia ubiegłego roku przechodzi spore zmiany, zwłaszcza pod kątem kadrowym. Zwolnieni zostali nie tylko dyrektorzy, ale i prowadzący popularnych programów. Ze stanowiskami pożegnali się m.in. gospodarze ‘Pytania na śniadanie” i „Jaka to melodia”. Wielu widzów było niezadowolonych z odejścia Izabelli Krzan i Norbiego z „Koła Fortuny”.

ZOBACZ TAKŻE: Danuta Holecka zwróciła się do widzów. Nie mogła powstrzymać radości

33-latek zginął na miejscu. BMW rozpadło się na kawałki

Kiedy nowe odcinki „Koła Fortuny”?

Izabella Krzan, Miss Polonia z 2016 roku, szybko znalazła zatrudnienie w Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego. Co robi teraz Norbi? Niedawno na swoich mediach społecznościowych poinformował, że pracuje nad nowym projektem z młodym artysta Kumim.

Tymczasem w styczniu portal Wirtualne Media poinformował, że do wiosny 2024 roku nie będą emitowane ani realizowane nowe odcinki programów „Jeden z dziesięciu” i „Koło Fortuny”.

Wyniki oglądalności pokazują, że widzowie chętnie oglądają nie tylko premierowe odcinki teleturnieju „Koło fortuny”, ale również te, które zostały już wcześniej wyemitowane – twierdziło wówczas biuro prasowe TVP.

Sprawę skomentował także sam prowadzący. Jak zapewnił, nagrane zostały odcinki, których emisja mogłaby potrwać aż do kwietnia 2024 roku.

W maju skończyliśmy nagrywanie tych odcinków i zrobiliśmy je teoretycznie do kwietnia 2024 roku, więc to już jest kwestia telewizji, jak oni to widzą. (...) Uważam, że tak dobry program z dużą oglądalnością powinien być kontynuowany i nie powinno się grać w trakcie nowego sezonu powtórek, tylko premierowe odcinki, ale to już nie moja w tym głowa – powiedział Norbert Dudzik w rozmowie z „Plejadą”.

Kto poprowadzi „Koło Fortuny”?

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami portalu Pomponik, padły już nazwiska nowych prowadzących „Koła Fortuny”. Miejsce Norbiego zająć ma Robert El Gendy, który obecnie prowadzi „Pytanie na śniadanie”. 

Widzowie mogą go kojarzyć z formatu „Polacy to wiedzą”. Tymczasem kandydatek na rolę hostessy w popularnym programie jest kilka. Portal wspomina Blankę Tichoruk, która prowadzi obecnie pasmo pogodowe w „PNŚ”. Padło także nazwisko Miss Polonia z 2018 roku, Mileny Sadowskiej, oraz prezenterki TVP2, Agnieszki Dziekan. O tym, która z pań otrzyma funkcję w „Kole Fortuny”, zdecydować ma próba przed kamerą.

Źródło: Wprost.pl

Tagi: TVP