Goniec.pl
kobieta tajemnicze okoliczności

Facebook Zaginieni-Szukamy Was

Zaginęła 20-letnia Klaudia Domowicz

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W województwie łódzkim zaginęła młoda kobieta. Jak ustaliła policja, 20-letnia Klaudia 13 maja wyszła z domu w miejscowości Dalików i do tej pory nie wróciła. Miała udać się na rolki. Służby mundurowe i zrozpaczona rodzina apelują o pomoc w poszukiwaniach zaginionej. Do tej pory nie ma z nią kontaktu.

Łódzka policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą 20-letniej kobiety, która opuściła mieszkanie w powiecie poddębickim i zaginęła. Klaudia w czwartek 13 maja wyszła, by pojeździć na rolkach. Od tej pory nie ma z nią kontaktu. Rodzina nie ma pojęcia, gdzie może znajdować się 20-latka.

Akcję poszukiwawczą kobiety nagłośniła już na Facebooku grupa Zaginieni-Szukamy Was. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami Klaudia Domowicz opuściła dom w Dalikowie przed południem. Przez ostatnie dni nie kontaktowała się z rodziną ani znajomymi.

Policja i rodzina szukają 20-letniej kobiety

Według nieoficjalnych źródeł kobieta wyszła z mieszkania około godziny 11:30. Miała w planach jazdę na rolkach. Nie wróciła już do domu. Po otrzymaniu zawiadomienia o podejrzeniu zaginięcia służby mundurowe rozpoczęły akcję poszukiwawczą.

Informacje o Klaudii Domowicz pojawiły się również na Facebooku Policji Województwa Łódzkiego. W mediach społecznościowych opublikowano fotografie 20-latki wraz z rysopisem.

[EMBED-243]

Zgodnie z danymi przekazanymi przez grupę Zaginieni-Szukamy Was oraz łódzką policję 20-latka mierzy 165 centymetrów. Klaudia jest szczupłej budowy ciała. Nosi długi włosy koloru ciemnobrązowego.

Klaudia Domowicz ma znak szczególny. 20-latkę można ją rozpoznać po bliźnie nad brwią. W dniu, gdy widziano ją po raz ostatni, była ubrana w białą koszulkę z ramiączkami, jeansowe spodenki i niebieską jeansową kurtkę.

Zaginiona wyszła z domu z plecakiem typu worek. Zabrała też ze sobą dokumenty oraz portfel. Opuszczając mieszkanie, miała również telefon komórkowy. Niestety pozostaje on nieaktywny.

Apel o pomoc w poszukiwaniu młodej kobiety z województwa łódzkiego

Zrozpaczona rodzina zaginionej kobiety wraz z policją postanowiły zwrócić się do społeczeństwa z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 20-letniej Klaudii Domowicz.

Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach przy ulicy Targowej 22 poprosiła, by każdy, kto ma informacje dotyczące tego, gdzie może przebywać 20-latka, zgłosił się w celu przekazania informacji.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zaginięcia Klaudii Domowicz, proszeni są przekazanie wiadomości pod numerem telefonu (47) 845-22-11 lub 112 czy też 997. Na informacje czeka także grupa Zaginieni-Szukamy Was. Autorzy strony zapewniają anonimowość.

[EMBED-804]

[EMBED-805]

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska; Facebook

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >