Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 27.05.2023 16:41

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu

Milena Magiera
Śląska Policja

Zaginęła mieszkająca w Gliwicach (woj. śląskie) Milena Magiera. 13-latka opuściła swój dom w piątek 26 maja i już do niego nie wróciła. Rodzina nastolatki bardzo się o nią martwi i próbuje odnaleźć dziewczynkę na wszelkie możliwe sposoby. Zdjęcia i rysopis zaginionej pojawiły się w mediach społecznościowych oraz na stronach policji, która zaapelowała o jakąkolwiek pomoc.

Gliwice. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera

W sobotę 27 maja około godziny 18:00 minie doba, od kiedy 13-letniej Mileny Magiery nie ma w domu, a nastolatka nie kontaktuje się ze swoimi najbliższymi.

Dziewczynka zaginęła w dość szczególny dzień, Dzień Matki, nie mówiąc rodzinie ani słowa na temat tego, dokąd się wybiera i nie biorąc ze sobą telefonu komórkowego. W związku z tym jakikolwiek kontakt z dziewczynką jest bardzo utrudniony, co jedynie komplikuje jej poszukiwania.

Polak mieszkał obok Tiny Turner. Ujawnił, jaką była sąsiadką

Rysopis zaginionej

Niestety, w podanym przez służby rysopisie nie ma informacji na temat chociażby ubioru nastolatki w dniu jej zniknięcia. Z udostępnionych zdjęć oraz informacji dowiadujemy się jedynie, że ma ona naturalnie proste, długie, rude włosy oraz okulary. W akcję poszukiwania 13-letniej Mileny zaangażowana jest rodzina, jej znajomi oraz Śląska Policja, która zaapelowała o pomoc w odnalezieniu dziewczynki.

Liczy się każda informacja

Warto pamiętać, że nawet mała, z pozoru nic nieznacząca informacja, może być dla służb istotną wskazówką, dlatego warto dzielić się posiadaną wiedzą z organami zajmującymi się sprawą. Kontakt z policją w wyżej wymienionej sprawie możliwy jest pod numerem 47 859 22 55 lub numerem alarmowym 112

Źródło: Śląska Policja