Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wyszedł z wesela tylko na chwilę. Znaleziono ciało poszukiwanego Macieja
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 26.08.2021 10:31

Wyszedł z wesela tylko na chwilę. Znaleziono ciało poszukiwanego Macieja

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Iberion materiały własne

Od soboty trwały poszukiwania pana Macieja, który zaginął na przyjęciu weselnym. Wczoraj akcja zakończyła się tragicznie. Odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Pan Maciej zniknął w sobotę, 21 sierpnia. Mężczyzna bawił się na przyjęciu weselnym w Otrębusach. Około godziny 20 wyszedł z żoną z sali weselnej. W pewnym momencie kobieta wróciła na przyjęcie, jednak gdy po chwili znów wyszła na zewnątrz, po mężczyźnie nie było śladu.

40-latek ostatni raz widziany był przy ul. Jeżynowej, tuż pod lasem Młochowskim. Nie miał przy sobie ani pieniędzy, ani dokumentów. Jego telefon był rozładowany.

Tragiczny finał poszukiwań

Wszystko wskazywało na to, że pan Maciej udał się w stronę Lasu Młochowskiego lub Brwinowa. Jak twierdzili bliscy, mógł także wyruszyć do Konstancina-Jeziorny, gdzie mieszkał. Do akcji poszukiwawczej ruszyli najbliżsi oraz policja.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W środę Fundacja Zaginieni poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Niestety, potwierdziło się najgorsze. Ciało zaginionego znaleziono w odległości kilometra od miejsca, w którym był widziany po raz ostatni. Na razie nieznana jest przyczyna śmierci mężczyzny.

- Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje - czytamy w komunikacie Fundacji Zaginieni.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: fakt.pl

Tagi: Nie żyje