Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wielkopolska. 17-letnia Amelia przepadła bez śladu. "Uciekła ze swoim chłopakiem"
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 27.03.2023 16:58

Wielkopolska. 17-letnia Amelia przepadła bez śladu. "Uciekła ze swoim chłopakiem"

Nastolatka miała uciec wraz ze swoim chłopakiem.
Fb/SOS Zaginięcia

Rodzina oraz najbliżsi proszą o pomoc w znalezieniu 17-letniej Amelii Chowry, która 19 marca opuściła swoje miejsce zamieszkania w Łaszczynie niedaleko Rawicza (woj. wielkopolskie) i do tej pory nie dała żadnego znaku życia. Nastolatka miała uciec ze swoim chłopakiem. Ostatni raz była widziana 20 marca w domu rodzinnym chłopaka w Ostrowie Wielkopolskim.


 

Wielkopolska. 17-letnia Amelia przepadła bez śladu

Według przekazanych informacji nastolatka opuściła swoje miejsce zamieszkania zlokalizowane w Łaszczynie niedaleko Rawicza i ok. godz. 19 “uciekła ze swoim chłopakiem”. Od tamtego momentu ślad po dziewczynie się urywa. Pomimo próby kontaktu ze strony rodziny, telefon nastolatki milczy i pozostaje wyłączony. 

Ślad po Amelii urywa się w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie 20 marca widziana była po raz ostatni. Tam też mieszka rodzina chłopka, z którym miała uciec dziewczyna. Rodzina oraz najbliżsi proszą o pomoc w jej znalezieniu. 

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

Rysopis

Amelia ma około 172 cm wzrostu. Ma szczupłą budowę ciała i ciemne włosy do ramion. Na co dzień nosi okulary. Niestety nie wiadomo, co nastolatka mogła mieć na sobie w dniu zaginięcia i jakie rzeczy zabrała ze sobą.  

Kontakt z policją

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę, związaną z miejscem przebywania nastolatki proszone są o kontakt z  policją pod nr tel. tel. 47 772 72 00 lub pod nr alarmowy 112. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem portalu SOS Zaginięcia. Administratorzy serwisu gwarantują pełną anonimowość.