Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Rekordowa wygrana w Eurojackpot w Polsce. Mamy nowego milionera
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 03.05.2023 10:40

Rekordowa wygrana w Eurojackpot w Polsce. Mamy nowego milionera

eurojackpot pieniądze zakład
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Sensacja na całą Europę. We wtorek nad Wisłą pojawił się nowy milioner. 2 maja w losowaniu Eurojackpot to właśnie Polak skreślił szczęśliwe liczby i rozbił bank. Stał się rekordzistą, gdyż na jego koncie pojawi się aż 62 mln zł.

Wtorkowe losowanie Eurojackpot: najwyższa wygrana padła w Polsce

Gry losowe od lat są uwielbiane przez Polaków. Kiedy nad Wisłę wkroczył słynny na całą Europę Eurojackpot, wiele osób liczyło, że zbije fortunę z dnia na dzień.

Prawda okazała się jednak inna i zwycięzców, którzy mogą pochwalić się powalającymi sumami pieniędzy pochodzącymi z losowań szczęśliwych liczb, jest naprawdę mało. Sprawy nie ułatwia fakt, że o ile za grę w  Lotto wydamy   kilka złotych, to zakład w Eurojackpot kosztuje aż 12,50 zł. Niemniej jednak we wtorek jeden z graczy zaliczył  wielki zwrot zainwestowanych w kupon pieniędzy.

Krzysztof Cugowski ma głodową emeryturę, ale fortunę na koncie. Wydało się, ile zarabia

Nowy milioner, Polak wygrał fortunę w Eurojackpot

2 maja w Polsce padła wysoka wygrana w Eurojackpot. Polak wygrał najwięcej pieniędzy w całej Europie i trafił do grona prawdziwych rekordzistów. Nie ma wątpliwości, że ta majówka już na zawsze zapadnie w jego pamięci.

Ile wyniosła wtorkowa wygrana Polaka w Eurojackpot? Gracz z Polski skreślił liczby, które pozwoliły mu na zgarnięcie szalonych 62 mln zł, a dokładnie 62 657 423,40 zł.

Druga wygrana padła w Danii, ale wszyscy patrzą tylko na liczby skreślone nad Wisłą

Niecodzienny wybór liczb w Eurojackpot zagwarantował kosmiczną wygraną

Jakie liczby skreślił Polak, który wygrał w Eurojackpot aż 62 mln zł?  Były to: 11, 12, 13, 23, 26 oraz 11 i 12. Postawienie na liczby stojące obok siebie, a dodatkowo zaufanie (teoretycznie) pechowej “13” okazało się wspaniałym posunięciem.

Wtorkowy zwycięzca znalazł się w piątce graczy z największymi wygranymi. Miejsce pierwsze należy do osoby, która kupiła kupon w powiecie krotoszyńskim. 12 sierpnia 2022 r. dowiedziała się, że wygrała kosmiczne 213 584 986,00 zł. Nie mamy jednak wątpliwości, że już 62 mln zł pozwolą na ułożenie sobie życia na nowo.

Źródło: goniec.pl, fakt