Goniec.pl
agnieszka-kotonska-ma-urlop

instagram.com/agnieszkakotonska

Urlop Agnieszki Kotońskiej zamienił się w dramat. "Wszyscy płakaliśmy"

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Przebywając na urlopie, Agnieszka Kotońska i jej partner niespodziewanie byli świadkami dramatycznej sytuacji. Gdy wypoczywali na plaży, zaginęło dziecko. Gwiazdy programu „Gogglebox. Przed Telewizorem” zaangażowały się w poszukiwania 6-letniej dziewczynki nad morzem. Do zatrważających scen doszło w Mielnie.

Agnieszka Kotońska nie mogła ukryć zadowolenia z tego, że mała dziewczynka, która zaginęła na plaży w Mielnie, została odnaleziona. Influencerka była też dumna z postawy swojego ukochanego, który natychmiast dołączył się do akcji poszukiwawczej zaginionej 6-latki. O działaniach znanej pary doniosła jedna z fanek.

justyna-zyla-idzie-pracowac

Justyna Żyła poszła do pracy. Zatrudniła się u mamy

CZYTAJ DALEJ

Za pośrednictwem mediów społecznościowych internautka wspomniała o Agnieszce Kotońskiej, która wraz z partnerem pomagała uratować 6-latkę. Pochwaliła zachowanie pary i dodała, że „wielu wysportowanych młodzików leżało na kocach popijali zimnego Lecha i obserwowali czy znaleziono dziecko”.

Fanka podziękowała Agnieszce Kotońskiej za udział w akcji

Z relacji Agnieszki Kotońskiej wynika, że do niej i jej męża podeszła nieznajoma kobieta, która zaczęła wypytywać o dziecko. Okazało się wówczas, że na plaży, na której przebywały gwiazdy „Gogglebox. Przed Telewizorem”, doszło do zaginięcia 6-letniej dziewczynki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Siedzieliśmy sobie na plaży i podeszła do nas młoda mama w ciąży z jednym dzieckiem na ręku i pytaniem: czy nie widzieliśmy dziewczynki w szarych majteczkach – opowiedziała.

Stwierdziła, że jej mąż natychmiast przyłączył się do akcji poszukiwawczej wraz ze swoim synem. Zgromadzeni zaczęli dokładnie przeszukiwać brzeg morza. W tym czasie Agnieszka Kotońska utrzymywała kontakt telefoniczny z policją.

Gwiazda „Gogglebox. Przed Telewizorem” nie mogła szukać zaginionej wraz z mężem, ponieważ opiekowała się swoim wnukiem. Pozostali stworzyli łańcuch w wodzie, trzymając się za ramiona. Na miejscu pojawiła się policja na rowerach oraz quadach. Powiadomiono też nurków.

Influencerka przyznała, że była rozczarowana obojętnością wielu plażowiczów. Nie mogła zrozumieć tego, że część osób mogła spokojnie opalać się, gdy trwały poszukiwania zaginionej 6-latki. Dodała, że po pandemii pojawiła się „znieczulica”.

Agnieszka Kotońska zadowolona z końca akcji

Agnieszka Kotońska zapewniła, że cała akcja zakończyła się dobrze. 6-latka znajdowała się cztery kilometry od rodziców. Została odnaleziona przez policjantów. Przebywała wówczas na plaży w Unieściu. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało zaginioną quadem do opiekunów.

Po tym, jak dziewczynka się odnalazła, świadkowie nie mogli powstrzymać łez wzruszenia. Gwiazda „Gogglebox. Przed Telewizorem” przyznała, że również się rozpłakała. Zgromadzeni podziękowali też ratownikom i innym przedstawicielom służb, którzy pracowali na miejscu.

Tylko 1 na 10 osób odpowie na wszystkie pytania. Jeśli ci się uda, jesteś geniuszem

Pytanie 1 z 6

Kto był pierwszym królem Polski?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >