Milionerzy: pierwsze pytanie Żródło: Screen z programu „Milionerzy” prod. TVN / milionerzy.tvn.pl

Uczestniczka odpadła z „Milionerów” na pierwszym pytaniu

8 Kwiecień 2021 Damian WitońDamian Witoń

„ Milionerzy” są bardzo wymagającym teleturniejem emitowanym przez stację TVN, w którym jednak można zdobyć pokaźną nagrodę. O tym, jak trudny może być występ w grze o milion złotych, przekonała się ostatnio Justyna z Warszawy, która odpadła już na pierwszym pytaniu.

„Milionerzy” są jednym z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Charyzmatyczny prowadzący, wysoka nagroda główna oraz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy sprawiły, że widzowie pokochali program. Uczestnicy odpowiadają na pytania w drodze po milion złotych. Łącznie jest ich dwanaście. Niestety ostatnio pewna kobieta zatrzymała się już na pierwszym, o czym szybko zrobiło się bardzo głośno.

„Milionerzy” - uczestniczka odpadła na pierwszym pytaniu

Naprzeciw Huberta Urbańskiego, który od lat jest prowadzącym program „Milionerzy”, usiadła ostatnio Justyna z Warszawy. Niestety nie zagrzała miejsca na długo, ponieważ nie poradziła sobie już z pierwszym pytaniem. I chociaż łatwo byłoby ją tutaj krytykować, należy pamiętać, że występ w telewizji może być bardzo stresujący dla osób, które nie przywykły do kamer.

Wielu uczestników podkreślało już wcześniej, że zupełnie czym innym jest odpowiadanie na zadane pytania na kanapie przed telewizorem, a czym innym jest zrobienie tego w studiu przed publicznością i z poczuciem, że walczymy o duże pieniądze.

Krzysztof Krawczyk miał dwa ostatnie życzenia przed śmierciąKrzysztof Krawczyk miał dwa ostatnie życzenia przed śmierciąCzytaj dalej

Wracając jednak do Justyny, która nie miała niestety szczęścia, przedstawiamy pytanie za 500 złotych, stanowiące dla niej przeszkodę nie do przejścia.

Przez pączkowanie rozmnażają się:

A. Róże
B .Brukselka
C. Drożdże
D. Drożdżowe pączki

Uczestniczka szybko postanowiła wybrać odpowiedź A - róże. Niestety pośpiech nie był tutaj dobrym doradcą. Prawidłową odpowiedzią na powyższe pytanie jest bowiem C - drożdże. Gdy do Justyny dotarło, że gra skończyła się, zanim naprawdę dobrze się rozkręciła, zadała sobie głośno jedno pytanie.

- Matko, co ja zrobiłam? - powiedziała załamana uczestniczka

Fragment „Milionerów” z pierwszym i ostatnim pytaniem, przed którym stanęła Justyna został opublikowany w sieci. Trafił na oficjalny fanpage programu. Zamieszczamy go poniżej.

Niektórzy internauci śmieją się z uczestniczki i chwalą się, że sami poradziliby sobie znacznie lepiej. Na szczęście nie brakuje również bardziej empatycznych wypowiedzi. Część widzów gratuluje Justynie odwagi, której niewątpliwie potrzeba, aby wystąpić w programie, który testuje przecież naszą wiedzę.

- Szkoda, ale brawo za odwagę - pisze jeden z internautów

- Kurczę. Szkoda. Fajna babeczka - dodaje kolejny

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska, TVN, Facebook

Następny artykuł