Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek w miejscowości Wełna. Nie żyje jedna osoba
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 03.12.2023 08:12

Tragiczny wypadek w miejscowości Wełna. Nie żyje jedna osoba

wypadek
OSP Rogoźno

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę 2 grudnia w miejscowości Wełna (woj. wielkopolskie). Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą. Zdaniem policji, kierowca jednego z aut nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do wypadku - poniósł tego największy koszt.

Tragiczny wypadek w miejscowości Wełna

Do wypadku doszło w sobotę 2 grudnia, około godziny 14:00 na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Wełna w Wielkopolsce. Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych. Służby natychmiast pojawiły się pod wskazanym adresem. Droga przez długi czas była zablokowana, a na miejscu pracowało kilka jednostek straży pożarnej i policja.

Zaskakujące słowa na koniec "Faktów" TVN. Diana Rudnik ujawniła, co się jutro stanie

Nie żyje 60-letni kierowca

Wypadek miał miejsce na trasie między miejscowościami Oborniki i Rogoźno. Osobowa Skoda Octavia zderzyła się z Fiatem. Według policji, do wypadku doprowadził 60-letni kierowca drugiego z pojazdów, który nie ustąpił pierwszeństwa.

- Z ustaleń policji wynika, że kierujący fiatem doblo 60-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem osobowym marki skoda octavia. Poszkodowany mężczyzna zmarł w szpitalu - przekazała sierż. szt. Izabela Leśnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.

1.png
OSP Rogoźno

Wełna. Tragiczny wypadek na drodze krajowej

60-letni kierowca fiata po wypadku został w ciężkim stanie przetransportowany do szpitala w Obornikach. Niestety lekarzom pomimo starań nie udało się uratować jego życia. Zmarł w szpitalu.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana do wieczora. Ruch wahadłowy odbywał się przez miejscowość Parkowo. W akcji brały udział jednostki straży z OSP Rogoźno i OSP Parkowo.