Goniec.pl > Polska > 16-letnia Maja wyszła do szkoły i zaginęła. Zrozpaczeni rodzice błagają o pomoc
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 16.10.2022 21:06

16-letnia Maja wyszła do szkoły i zaginęła. Zrozpaczeni rodzice błagają o pomoc

Maja Cicha wyszła z domu 10 października i zniknęła, rodzice 16-latki opublikowali łamiący serce apel
KPP Sochaczew

Maja Cicha ma 16 lat i 10 października ślad po niej zaginął. Nastolatka wyszła z domu w gminie Sochaczew. Nastolatka miała jechać na praktyki szkolne, ale zamiast tego przepadła. - Droga córeczko, gdzie jesteś? - pyta zrozpaczona matka. Policja poszukuje 16-latki i liczy na to, że ktoś ją zauważy.

Co się stało z Mają Cichą z Żukowa (gmina Sochaczew)? 16-letnia dziewczyna nie kontaktuje się z rodziną, a ta ostatni raz widziała ją niemal tydzień temu.

10 października Maja Cicha wyszła z domu i miała jechać na praktyki szkolne w Sochaczewie. Obecnie wiadomo, że 16-latka nie dotarła na miejsce. Rodzina opublikowała przejmujący apel.

Zaginęła Maja Cicha, 16-latka nie dotarła na praktyki

Maja Cicha ma przed sobą jeszcze całe życie i bardzo ważne jest sprowadzenie 16-latki do domu całej i zdrowej. Na razie to, gdzie przebywa uczennica, jest owiane tajemnicą, ale rodzina oraz policja nie ustaje w działaniach, by dotrzeć do poszukiwanej.

10 października był zwykłym dniem. Jedynie zniknięcie Mai zburzyło codzienność. 16-latka wyszła z domu o 6 rano. Nastolatka wsiadła do autobusu i dotarła do Sochaczewa. Na praktyki jednak się nie stawiła. Maja Cicha miała być widziana w okolicach dworca kolejowego.

- Mama i ja jesteśmy przerażeni i zrozpaczeni, prosimy Cię o jakikolwiek znak życia - napisali rodzice 16-latki, którzy są przerażeni jej zniknięciem. Nie wiedzą nic na temat tego, co dzieje się z ich córką.

Rodzice apelują do Mai, proszą o znak

Na portalu "Gdziekolwiek jesteś" opublikowany został komunikat o zaginięciu Mai Cichej. Do zdjęcia 16-latki dołączono przejmujący apel zrozpaczonych rodziców. - Od dnia kiedy wyszłaś z domu, nie ma dla nas nocy ani dnia, dom już nie jest domem, bo nie ma Ciebie - czytamy.

- Maju, dziecko kochane, zawsze byliśmy kochającą się rodziną, nie wiemy gdzie jesteś, czy jesteś bezpieczna i czy nie dzieje Ci się żadna krzywda - dodają w apelu rodzice i proszą 16-latkę o kontakt.

Jednym z wątków rozpatrywanych przez śledczych jest trop prowadzący do Wrocławia. Nie jest wykluczone, że Maja Cicha zamiast na praktyki pojechała do stolicy województwa dolnośląskiego.

Poznajesz ją? To poszukiwana nastolatka z Żukowa

Policja z Sochaczewa opublikowała zdjęcie i rysopis do poszukiwanej 16-latki. Możliwe, że ktoś zwróci uwagę na młodą dziewczynę i rozpozna w niej zaginioną Maję.

16-letnia Maja zniknęła 10 października
16-letnia Maja zniknęła 10 października

- Maja ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy czarne, proste, sięgające ramion. Nosi okrągłe okulary ze złotą oprawką. W dniu zaginięcia ubrana była w granatową bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe i czarne trapery - czytamy w komunikacie KPP Sochaczew.

Asp. Agnieszka Dzik apeluje, by wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat Mai Cichej proszone są o kontakt z policją z Sochaczewa. Można zadzwonić pod numer telefonu 47 70 55 222 lub skorzystać z numeru alarmowego 112.

Źródło: kpp Sochaczew, fakt.pl