Goniec.pl > Wiadomości > Straciła panowanie nad autem i dachowała. Młoda kobieta zginęła na miejscu
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 13.09.2023 16:50

Straciła panowanie nad autem i dachowała. Młoda kobieta zginęła na miejscu

wypadek
KPP Pleszew

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w środę 13 września w nocy w miejscowości Fabianów w woj. wielkopolskim. Osobowy volkswagen, za którego kierownicą siedziała 28-letnia kobieta, w pewnym momencie zjechał z drogi i dachował.

28-letnia kobieta w wyniku dachowania wypadła z auta

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło w nocy w Fabianowie. 28-letnia kobieta, która kierowała samochodem osobowym marki volkswagen, w pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Jak informuje policja z Pleszewa, kobieta w wyniku dachowania wypadła z pojazdu.

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

28-letnia kobieta wjechała w pole i dachowała

Do wypadku doszło w środę około godziny 2.20 na ul. Dobrzyckiej w miejscowości Fabianów w powiecie pleszewskim.

- Jak ustalono, samochodem marki Volkswagen New Beetle kierowała 28-latka z gminy Pleszew. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, wjechała na pole, a następnie dachowała. Kierująca wypadła z pojazdu - poinformowała policja w Pleszewie.

28-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Policja i prokuratura prowadzą śledztwo

Niestety, mimo podjętych czynności medycznych, życia poszkodowanej nie udało się uratować. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Teraz postępowanie w sprawie tego tragicznego zdarzenia prowadzą policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie.

Jak widać na zdjęciach, auto w wyniku dachowania zostało bardzo mocno zniszczone.