Goniec.pl

YouTube.com STOP CHAM

Potrącił staruszkę na pasach. Po wypadku wstała i poszła do kościoła

21 Października 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek rano w Warszawie. Starsza kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych, gdy została potrącona przez nadjeżdżający samochód. Całe zajście wyglądało koszmarnie, jednak kobieta wstała o własnych siłach i poszła do kościoła na poranną mszę.

Nagranie zdarzenia pojawiło się na kanale STOP CHAM w serwisie YouTube. Widać na nim wyraźnie, jak starsza kobieta wchodzi na przejście dla pieszych i chociaż częściowo zasłonięta była przez odjeżdżający z przystanku autobus, to jednak nic nie usprawiedliwia zachowania kierowcy jadącego z naprzeciwka.

Kierowca skody pędził przed siebie i dopiero w ostatnim momencie zobaczył kobietę przechodzącą przez jezdnię. Było już za późno, żeby wyhamować, więc postanowił ją wyminąć.

W efekcie samochód uderzył w latarnię na chodniku przy przejściu, a kobieta została zahaczona bokiem pojazdu. Impet sprawił, że od razu upadła na ulicę. Kilka sekund później podbiegło do niej kilka osób, by sprawdzić stan jej zdrowia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Ku zaskoczeniu wszystkich, kobieta już zdążyła sama stanąć na własnych nogach, a po chwili odeszła w stronę pobliskiego kościoła. Wcześniej zapewniła jednak, że nic jej się nie stało.

- Pani wstała, otrzepała się i poszła do kościoła. Nie było widać obrażeń. Nie chciała czekać na karetkę. Straż miejska nie mogła jej wyciągnąć z kościoła. Policja później tej pani już nie znalazła, więc nie wiem, co z nią dalej – przyznał autor nagrania.

Sytuacja wyglądała naprawdę źle i spokojnie można założyć, że kobieta odniosła jakieś obrażenia wewnętrzne, wygląda jednak na to, że nie udało jej się udzielić pomocy zaraz po wypadku.

Mamy tylko nadzieję, że albo faktycznie nic jej się nie stało, albo ktoś z bliskich wykazał się zdrowym rozsądkiem i gdy dowiedział się o wypadku, zaprowadził kobietę na badania.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

źródło: Webniusy

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Zabawa w lesie zakończyła się dramatem, na miejscu wszystkie służby. Lądował śmigłowiec LPR
Czytaj więcej >

Wiadomości

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wójt ufundował baner z Janem Pawłem II, wydał oficjalne oświadczenie. "Moralny obowiązek"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ksiądz zdradził czy osoba po rozwodzie może otrzymać rozgrzeszenie. Nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo
Czytaj więcej >

Wiadomości

Skandal, co pacjent wyprawiał na SORze. Policja w akcji
Czytaj więcej >
Bartłomiej Cieślak

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]