Goniec.pl > Polityka > Posłanka PO przekazała tragiczne wieści, pożegnała ukochanego syna. Miał zaledwie 16 lat
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 04.03.2023 08:47

Posłanka PO przekazała tragiczne wieści, pożegnała ukochanego syna. Miał zaledwie 16 lat

None
Piotr Molecki/East News

Magdalena Filiks przekazała tragiczne informacje. Członkini PO pożegnała 16-letniego syna Mikołaja. Posłanka poprosiła o uszanowanie prywatności jej oraz jej rodziny. Pogrzeb zmarłego nastolatka odbędzie się 7 marca. 

Nie żyje 16-letni syn Magdaleny Filiks

Posłanka Platformy Obywatelskiej Magdalena Filiks podzieliła się na Twitterze tragiczną informacją. – W dniu 17 lutego odszedł mój syn Mikołaj Filiks. Miki 8 marca skończyłby 16 lat… – przekazała.

Grzegorz Kajdanowicz czekał do ostatniej chwili. Zaskakujące zakończenie "Faktów" TVN

Posłanka PO prosi o poszanowanie prywatności

Polityczka poinformowała, że uroczystości pogrzebowe odbędą się 7 marca. Wystawienie urny z prochami chłopca i pożegnanie nastąpią w godzinach 10:15-10:45 w Szczecinie w kaplicy bocznej Cmentarza Centralnego. Pochówek odbędzie się na cmentarzu w Dolicach (powiat Stargard) o 12:30.

Magdalena Filiks wystąpiła z poruszającym apelem. – W imieniu własnym moich córek Aleksandry i Mai proszę media o uszanowanie prywatności mojej rodziny i nieprzychodzenie – czytamy.

Kondolencje ze wszystkich stron sceny politycznej

Śmierć dziecka to niewyobrażalna tragedia, w obliczu której nie ma miejsca na podziały. W tych arcytrudnych okolicznościach posłankę wspierają, m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie tylko koledzy z klubu parlamentarnego. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca .

Źródło: Magdalena Filiks/Twitter