Goniec.pl
Panorama program znika

Program "Panorama", screen z TVP

"Panorama" w czerwcu zniknie z TVP2. Będzie na innym kanale

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Wydano komunikat dotyczący programu "Panorama". Serwis informacyjny przez blisko połowę czerwca nie będzie emitowany w TVP2. Widzowie będą mogli oglądać go wówczas jedynie w TVP Info. Powodem zmian w ramówce są transmisje meczów, które będą rozgrywane w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Na turnieju wystąpi reprezentacja Polski.

W czerwcu 2020 Telewizja Polska planuje duże zmiany w związku z programem informacyjnym „Panorama”. Popularny serwis, w którym komentowane są bieżące wydarzenia zarówno z Polski, jak i całego świata, zniknie ze stacji TVP2 na wiele dni. W przerwie zostanie przeniesiony do TVP Info.

Zmiany dotyczące programu „Panorama” związane są z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Spotkanie, które będą odbywały się w ramach turnieju, będą transmitowane w TVP2. Dlatego w te dni meczowe serwis informacyjny będzie emitowany wyłącznie w TVP Info.

„Panorama” przez blisko połowę czerwca tylko w TVP Info

W komunikacie dotyczącym programu „Panorama” przekazano już, w jakie dni serwis nie będzie emitowany w stacji TVP2. W te dni transmitowane będą mecze rozgrywane w ramach turnieju Euro 2020.

Wiele spotkań Mistrzostw Świata w piłce nożnej będzie rozgrywanych o godzinie 18:00, gdy rozpoczyna się „Panorama”. Dlatego w te dni widzowie będą mogli oglądać serwis informacyjny jedynie w TVP Info.

[EMBED-243]

Zgodnie z wiadomościami przekazanymi mediom, program Telewizji Polskiej nie będzie emitowany w TVP2 w dniach 12-13 czerwca. Następne zmiany zajdą w dniach 15-21 czerwca, 23 czerwca oraz od 26 do 29 czerwca.

Programu informacyjny będzie nadawany wyłącznie w TVP Info także w dniach 2-3 lipca. Warto przypomnieć, że według statystyk przekazanych przez Nielsen Media serwis emitowany w TVP2 oraz TVP Info oglądało łącznie 1,5 miliona widzów.

Mecze piłki nożnej zamiast „Panoramy”

Informacja o transmisji meczów piłki nożnej zamiast „Panoramy” szczególnie może ucieszyć fanów tego sportu. Zwłaszcza że podczas Mistrzostw Europy 2021 będzie można oglądać spotkania, w których zagra reprezentacja Polski.

Polska kadra narodowa znalazła się w grupie z takimi drużynami jak Słowacja, Szwecja oraz Hiszpania. Faworytem jest tu zdecydowanie ostatni zespół. Pierwszy mecz reprezentacji Polski zostanie rozegrany w poniedziałek 14 czerwca.

Biało-czerwoni wydają na boisko o godzinie 18:00, by zmierzyć się z kadrą Słowacji. Kolejny mecz naszej reprezentacji piłkarze rozegrają w sobotę 19 czerwca. Wówczas o godzinie 21:00 zawalczą z Hiszpanami. Ostatnie spotkanie zaplanowano na środę 23 czerwca. O godzinie 18:00 Polska zagra przeciwko kadrze Szwecji.

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Press

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >