Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Panna młoda nie mogła w to uwierzyć, chrzestna poprosiła ją o zaskakującą rzecz. Jej reakcja mówi wszystko
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 13.03.2023 08:26

Panna młoda nie mogła w to uwierzyć, chrzestna poprosiła ją o zaskakującą rzecz. Jej reakcja mówi wszystko

wesele
Pixabay/Hans

Zawarcie związku małżeńskiego oraz wesele to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu dla większości zakochanych. Nietypową historią postanowiła się podzielić jedna z pań młodych, do której przyszła jej własna ciocia z prawdziwie szokującą prośbą. O co poprosiła członkini rodziny?

Wesela bez dzieci?

W ostatnim czasie coraz więcej nowożeńców decyduje się na wyprawienie wesela bez udziału dzieci. Powody takiego rodzaju praktyki okazują się prozaiczne. Przede wszystkim decydują kwestie ekonomiczne, ale jak wskazują niektórzy, także bezpieczeństwo. 

Jest oczywiście tego druga strona. Dorośli, którzy otrzymują zaproszenie na imprezę weselną, zmuszeni są znaleźć całonocną opiekę nad swoimi pociechami. Poza tym niektórzy twierdzą, że brak zaproszenia dla trochę starszych podopiecznych, może podziałać na nich bardzo deprymująco.

Oburzające nagranie z kościoła. Zachowanie nastolatka odbiera mowę, zrobił to na oczach wiernych

Zdumiewająca prośba do panny młodej

Pewna panna młoda postanowiła się podzielić nietypową historią dotyczącą jej wesela. Krótka relacja ukazała się na platformie Reddit, a dotyczyła dziwacznej prośby, z jaką zwróciła się do autorki wpisu jej własna ciocia, przed uroczystościami weselnymi.

- Ja rozumiem, że matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej i oprócz naszego wesela, myśli także o jego urodzinach. Jednak to nasz dzień. Jej dziecko może mieć przyjęcie w innym dniu. I ten dzień w żadnym wypadku nie powinien być czyimś ślubem i weselem. Nie i koniec. To chore! - nie kryła swojego oburzenia panna młoda.

"Zdecydowanie zły pomysł"

Swojego rozbawienia nie kryli sami internauci. - Trzeba było powiedzieć, że to świetny pomysł, ale kosztami dzielicie się po równo - żartował jeden z nich. Sama panna młoda, by nie urazić swojej cioci “wykręciła się” argumentując, że nie ma czasu dodatkowe komplikacje w związku z uroczystościami i niestety nie może zgodzić się na proponowany układ.

Mimo to nie kryła emocji, w związku z całą sytuacją, o czym mogli się przekonać członkowie społeczności internetowej. - Czy miała dobre intencje? Nie! Czy to był zły pomysł? Zdecydowanie - dodawała na koniec.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL   

źródło: Reddit

Tagi: Wesele Ślub