Goniec.pl
ślub miała powiedzieć

YouTube Clifton Lamb screen z materiału „Bonus Dad says vows to daughter”

Panna młoda już miała powiedzieć "tak", gdy pan młody zaprosił do ołtarza jej córkę

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Podczas ślubu Cliftona i Janny miejsce miały rzadko spotykane sceny. W trakcie ceremonii pan młody poprosił, by jego ukochana na chwilę się odsunęła i zaprosił do siebie jej córkę. Po krótkiej przemowie włożył na jej palec pierścionek i powiedział, żeby nosiła go do momentu, w którym pozna wybranka swojego serca.

Janna i Clifton prawdopodobnie na zawsze zapamiętają swój ślub. Nie tylko dlatego, że tego dnia oficjalnie zawarli związek małżeński, ale również z powodu specjalnej przemowy, którą niespodziewanie pan młody wygłosił w kierunku córki swojej ukochanej. Ten moment na pewno pozostanie też w pamięci młodej dziewczyny.

Na swój ślub Clifton i Janna czekali bardzo długo. Pan młody wiedział, jak wielką wartość stanowi dla jego wybranki rodzina. W związku z tym postanowił, że ceremonia powinna odbyć się w obecności najbliższych osób jego ukochanej. Wśród była między innymi jej córka, która niespodziewanie odegrała znaczącą rolę tego dnia.

Rzadko widzi się takie sceny podczas ślubu

Nagranie dokumentujące ten ślub pojawiło się na platformie YouTube i zostało udostępnione przez Cliftona Lamba. Oglądając „Bonus Dad says vows to daughter”, w pewnym momencie można zauważyć, że dzieje się coś osobliwego. Późniejsze sceny mogą wywołać łzy wzruszenia.

W momencie, w którym Clifton poznał swoją przyszłą żonę, kobieta miała już dziecko. Nie wszyscy są zwolennikami zakładania rodzin patchworkowych, jednak mężczyzna nie widział żadnego problemu w tym, by ułożyć życie nie tylko z Janną, ale także jej córką – Jaydią.

[EMBED-243]

Wygląda na to, że cała trójka bardzo dobrze się ze sobą dogadywała i wreszcie Clifton uznał, że czas sformalizować związek ze swoją ukochaną. Nie zastanawiając się długo, Janna przyjęła oświadczyny. Para z niecierpliwością czekała na moment, w którym powie sobie symboliczne „tak” przed ołtarzem.

Clifton wiedział, że rodzina Janny doświadczyła w przeszłości trudnych chwil, które ją jeszcze bardziej zespoiły. Dlatego dopilnował, by podczas ślubu obecne były najbliższe osoby jego wybranki. Zaplanował także specjalny gest.

Ten ślub przeszedł do historii

Na ślubie Cliftona i Janny obecna była córka panny młodej. Nowożeńcy stanęli przed sobą i już mieli powiedzieć sobie symboliczne „tak”, ale wówczas pan młody poprosił, by jego ukochana na chwilę zrobiła kilka kroków w bok.

Niespodziewanie Clifotn zaprosił do siebie jej córkę, która trzymała mały wianek białych kwiatów w dłoni. Wcześniej Jaydia wręczała obrączki parze młodej i była bardzo przejęta tym wielkim wydarzeniem. Nie wiedziała jednak, że odegra jeszcze rolę podczas tej ceremonii.

Clifton wyjął pierścionek, który włożył na palec swojej pasierbicy. Oświadczył, że chciałby, aby Jaydia nosiła go aż do momentu, w którym sama pozna osobę, w której się zakocha. Dodał, że zawsze będzie mogła liczyć na pomoc ze strony jego i jej mamy. Ta scena niezwykle wzruszyła wszystkich zgromadzonych.

Warto zauważyć, że Clifton poznał swoją wybrankę podczas zamieci. Wówczas kobieta i jej córka potrzebowały transportu, a mężczyzna zaoferował im pomoc. Dowiedział się wtedy, że były mąż Janny zmarł, gdy Jaydia miała tylko 6 lat.

[EMBED-736]

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >