Goniec.pl
Zaginiona 14-latka

facebook.com Zaginieni przed laty

Nowe wiadomości nt. zaginionej 14-letniej Weroniki. Policja znalazła ją w nie najlepszym stanie

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

14-latkę po raz ostatni widziano rankiem 19 maja, kiedy to opuściła swoje miejsce zamieszkania, aby udać się do szkoły. Niestety, nie dotarła do niej, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Jej telefon był nieaktywny. Poszukiwania zakrojone na szeroką skalę dały efekt - została znaleziona, jednak była w nie najlepszym stanie.

W sieci pojawiła się jeszcze wczoraj informacja, że 14-latka może przebywać w towarzystwie dorosłego mężczyzny z Żar, którego poznała przez internet miesiąc temu. Ten scenariusz się nie sprawdził. Dziś poznaliśmy szczegóły odnalezienia nastolatki.

Szczęśliwy koniec poszukiwań 14-letniej Weroniki

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o zaginięciu 14-latki, którą ostatni raz widziano w miejscu zamieszkania w Gdańsku-Stogach. Jak się okazało, po wyjściu z domu musiała przebyć ogromny kawał drogi - odnaleźli ją policjanci z Gorzowa.

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że została znaleziona w Gorzowie Wielkopolskim w województwie lubuskim. Nie wiadomo, jaki był powód tak odległego wyjazdu, być może sprawdzi się tu scenariusz z poznaniem mężczyzny przez internet. To na razie spekulacje, które muszą potwierdzić śledczy.

Wczoraj gorzowscy policjanci zostali wezwani przez przypadkowych przechodniów. Okazało się, nastolatka leżała w okolicy ulicy Olimpijskiej. Na portalu poscigi.pl jeden ze świadków zrelacjonował, że Weronika leżała jakby bez sił, a wokół niej znajdowały się puste blistry po tabletkach, które z całym prawdopodobieństwem mogła połknąć.

Zaalarmowana policja szybko przyjechała na miejsce. Według relacji osób, które znalazły nastolatkę, funkcjonariusze doskonale się nią zaopiekowali. Na przyjazd karetki trzeba było dość długo poczekać. Przez cały ten czas starali się nie stracić z nią kontaktu.

Policjanci nie pozwolili, aby nastolatka usnęła czy też straciła przytomność. Mówili do niej, starali się utrzymać rozmowę. W końcu Weronika, której szukała cała Polska, została przetransportowana do szpitala. Nie wiadomo, w jakim teraz jest stanie.

Nie podano także do informacji, co mogło być przyczyną ucieczki z domu. Czy rzeczywiście chodziło o mężczyznę? Czy może Weronika miała problemy w domu lub w szkole? To zostaje już do wiedzy śledczych oraz najbliższej rodziny.

Jeśli znajdujesz się w kryzysie psychicznym, możesz bez obaw poprosić o pomoc pod numerem telefonu 116 111 (całodobowy bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży), 116 123 (bezpłatny telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, dyżury od 14:00 do 22:00) lub pod 22 837 55 59 (Ośrodek Interwencji Kryzysowej, telefon czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00).

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz podczas ślubu nagle złapał za gitarę. Wszystko się nagrało

  • Rafał Brzozowski wystąpił w drugim półfinale Eurowizji

  • Brzozowski zabrał głos po porażce. W sieci pojawił się jego wymowny wpis

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: poscigi.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >