Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje jedna osoba. Samochód zderzył się czołowo z autobusem
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 13.04.2024 11:12

Nie żyje jedna osoba. Samochód zderzył się czołowo z autobusem

Wypadek
Fot. OSP Zbuczyn

W nocy z piątku na sobotę na drodze krajowej numer dwa samochód osobowy czołowo zderzył się z autobusem. Do zdarzenia doszło krótko po północy, na wysokości miejscowości Pogonów (mazowieckie). Nie żyje jedna osoba. 

DK2 śmiertelny wypadek

Krótko po północy z piątku na sobotę doszło do śmiertelnego wypadku na drodze krajowej numer 2, gdzie samochód osobowy czołowo zderzył się z autobusem. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Pogonów, na trasie pomiędzy Siedlcami i Międzyrzecem Podlaskim. 

Wyciekło, ile pieniędzy zarabia się w nowym TVP. Tyle dostaje rekordzista Kaczyński nieoczekiwanie wszedł na mównicę. "Ja króciutko do tego młodego posła"

Droga zablokowana przez kilka godzin

W skutek wypadku droga została na kilka godzin zablokowana, ruch odbywał się objazdem. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni. 

Doszło do czołowego zderzenia osobowego seata z autobusem. Samochód następnie wypadł z drogi, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby wydostać z niego poszkodowane osoby. Jedna osoba nie żyje - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz

Zginął 20-latek

Ofiarą jest 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Jego śmierć potwierdza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz podkomisarz Ewelina Radomyska, oficer prasowa KMP Siedlce. 

(…) tuż po północy w miejscowości Pogonów, kierujący pojazdem marki seat 20-letni mężczyzna zamieszkały w Międzyrzecu Podlaskim, na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka autobusem. 20-latek w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Innych pokrzywdzonych w tym zdarzeniu nie było - podaje portal Podlasie24.pl

Źródło: TVN Warszawa/Podlasie24.pl