Goniec.pl

Iberion

Nie żyje 72-latek. Zatankował, chwilę potem zmarł w samochodzie na stacji benzynowej

24 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Dziś (24.03) na stacji paliw w Grodzisku Mazowieckim doszło do tragicznego zdarzenia. Starszy mężczyzna zmarł w swoim samochodzie po zatankowaniu. Pomimo próby reanimacji 72-latka nie udało się uratować.

Senior zmarł na stacji benzynowej

Do tragedii doszło dziś przed 10:00 na stacji paliw przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. 72-letni mężczyzna zatankował samochód, poszedł zapłacić, po czym wsiadł do swojego auta. Kierowca nie odjeżdżał, a inni klienci zaczęli niecierpliwie trąbić. Jeden z kierujących postanowił sprawdzić, dlaczego 72-latek się nie ruszał. Gdy tylko podszedł do auta, w którym znajdował się senior, wezwał pomoc. 

- Jedna osoba się zainteresowała tym, dlaczego pojazd nie odjeżdża - potwierdziła w rozmowie z portalem grodzisknews.pl asp. sztab. Katarzyna Zych rzeczniczka prasowa policji w Grodzisku Mazowieckim asp. sztab. Katarzyna Zych.

Robert Lewandowski

Skandal tuż przed meczem Czechy-Polska. Burza w mediach

CZYTAJ DALEJ

Pomimo szybkiej pomocy mężczyzny nie udało się uratować

Osoby przebywające na stacji rozpoczęły resuscytację krążeniowo-oddechową u 72-latka. Po pewnym czasie przyjechała karetka. Reanimację kontynuowali medycy, jednak mężczyzny nie udało się uratować.

- Zespół W03-080 został zadysponowany przez dyspozytora medycznego z dyspozytorni medycznej w Radomiu na stację ORLEN przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim do nieprzytomnego mężczyzny, przebywającego w samochodzie dostawczym wg świadków (osób wzywających). Po przyjeździe na miejsca wezwania stwierdzono, że świadkowie zdarzenia wzywający Zespół Ratownictwa Medycznego prowadzą RKO. Niezwłocznie działania resuscytacyjne przejął Zespół Ratownictwa Medycznego. Pomimo wysiłku ratowników medycznych i użycia najnowocześniejszego sprzętu medycznego, niestety nie udało się przywrócić funkcji krążeniowo-oddechowych u mężczyzny - opisali przedstawiciele personelu medycznego.

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia

Jak przekazali portalowi grodzisknews.pl przedstawiciele Powiatowej Stacji Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego Zachodniego, na stację wezwano patrol policji, który zabezpieczył miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze wykluczają udział osób trzecich w zdarzeniu. Okoliczności śmierci 72-latka są ustalane, na razie nie wiadomo, co mogło doprowadzić do nagłego zgonu.

Źródło: grodzisknews.pl

55-latek doświadczył śmierci klinicznej. Opowiedział, co widział

55-latek doświadczył śmierci klinicznej. Opowiedział, co widział

CZYTAJ DALEJ
Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz

Żona Krzysztofa Ibisza nie może przez niego spać. Jedna rzecz wyjątkowo jej przeszkadza

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Łódzkie. Pożar składowiska z chemikaliami w Łaniętach. W akcji strażacy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Lubuskie. Samochód uderzył w barierki i przekoziołkował na bok. 25-latek z Czech zginął na miejscu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawa. 74-latka potrącona przez nastolatki na hulajnodze
Czytaj więcej >

Wiadomości

18-letnia Pola zmarła w szpitalu, zaczęło się od zwykłej grypy. W akcji prokuratura
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]