Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 25.03.2023 20:27

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc

None
Policja

Policyjna baza poszukiwanych pełna jest informacji o niebezpiecznych przestępcach. Publikujemy fotografie osób, które dopuściły się brutalnych czynów. Wskazane osoby wciąż pozostają na wolności. Policja zwraca się z prośbą o pomoc w ich odnalezieniu.

Groźni przestępcy poszukiwani przez policję

Policja opublikowała listę przestępców, którzy nieustannie pozostają na wolności. Każda ze wskazanych osób jest poszukiwana za zabójstwa. Na liście znalazł się m.in. Jacek Jaworek, odpowiedzialny za potrójne zabójstwo oraz Andrzej Adamczyk pseud. "Krokodyl", mający na koncie współpracę ze słynnym gangsterem "Nikosiem".

Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

Lista osób poszukiwanych przez policję

Lista przestępców poszukiwanych przez mundurowych:

Jacek Jaworek
Jacek Jaworek fot. Policja

Mężczyzna poszukiwany jest za potrójne zabójstwo, charakteryzujące się typem kwalifikowanym w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Poszukiwany przez WP Katowice, numer kontaktowy: 47 851 14 44.

Andrzej Adamczyk
Andrzej Adamczyk fot. Policja

Dopuścił się zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Policja opublikowała rysopis poszukiwanego mężczyzny: 171-175 cm wzrostu, proste, krótkie włosy, krótka szyja, małe stopy i drobne dłonie. Ktokolwiek widział mężczyznę proszony jest o kontakt z KPP Kwidzyn, numer telefonu: 47 741 59 00.

Anna Muszyńska pseud. "Mucha"
Anna Muszyńska pseud. "Mucha" fot. Policja

Kobieta ma na koncie zabójstwo kwalifikowane w związku ze wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem. Ma 161-165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, wyróżniają ją widoczne braki w uzębieniu. osoby posiadające wiedzę o miejscu pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z KWP Gorzów Wielkopolski: 47 794 12 11. 

Andrzej Jagodziński pseud. "Ligi"
Andrzej Jagodziński pseud. "Ligi" fot. Policja

Poszukiwany przez KPP Legionowo w związku z zabójstwem ze wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem. Mężczyzna ma 171-175 cm wzrostu. Policja zwraca uwagę na charakterystyczny piskliwy głos poszukiwanego. Wszelkie informacje na jego temat należy zgłaszać pod numer: 603 65 55.

Jarosław Bugzel
Jarosław Bugzel fot. Policja

W związku z zabójstwem poszukiwany przez KWP Lublin. Mężczyzna ma 150 cm wzrostu i tatuaże na barkach. Ktokolwiek posiadający informacje o poszukiwanym, powinien skontaktować się z policją pod numerem: 47 811 24 96.

Dopuścili się bulwersujących czynów

Monika Moczko
Monika Moczko fot. Policja

Policja poszukuje kobiety za zabójstwo. Ma szczupłą sylwetkę, proste włosy, 166-170 cm wzrostu. Szuka jej KMP w Mysłowicach, numer kontaktowy: 47 851 14 44.

Iouri Sidorouk
Iouri Sidorouk fot. Policja

Obywatel Ukrainy jest poszukiwany za zabójstwo ze wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem. Szuka go KRP Warszawa, z którą można kontaktować się pod numerem: 603 65 55.

Sebastian Włodarczyk
Sebastian Włodarczyk fot. Policja

Kolejny przestępca odpowiedzialny za zabójstwo. Poszukiwany przez KSP Warszawa. Mężczyzna ma 24 lata. Policja oczekuje na informacje o tym, gdzie przebywa pod numerem 47 72 391 30.

Jacek Kłos
Jacek Kłos fot. Policja

Mężczyzna zabił z użyciem broni palnej lub materiałów wybuchowych. Ma wytatuowane ciało, ok. 166-170 cm wzrostu. Poszukuje go KWP Szczecin, numer telefonu: 918 211 762.

Łukasz Cacek
Łukasz Cacek fot. Policja

Zabójca ma 181-185 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i wytatuowane ręce. Szczecińska policja prosi osoby posiadające informacje o miejscu pobytu mężczyzny o kontakt pod numerem 918 211 762.

Źródło: Policja