Goniec.pl
slub-dali-czadu

YouTube BigMacworld screen z materiału „Wypadek podczas ślubu - Panna młoda wpadła do wody”

Nagranie ze ślubu hitem internetu. Panna młoda wylądowała w wodzie

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Ten ślub zwrócił uwagę setek tysięcy internautów. Wszystko przez nieprawdopodobne sceny, do których doszło podczas ceremonii. Seria niefortunnych wypadków doprowadziła do tego, że uroczystość została przerwana, a panna młoda wraz z księdzem wylądowali w stawie. Zszokowany pan młody wraz z resztą gości wszystkiemu się przyglądał.

Choć pary spędzają mnóstwo czasu na planowaniu ślubu, by w tym ważnych dla nich dniu wszystko ułożyło się po ich myśli, to zdarza się, że dochodzi do niespodziewanych sytuacji. Niektóre wywołują jedynie lekki śmiech, inne zażenowanie, ale są też wpadki, które obracają uroczystości w ruinę, kładąc się cieniem na życiu małżonków.

Nie jest żadną tajemnicą, że ślub to zawsze spory stres dla nowożeńców. Para młoda na kilka dni przed ceremonią ma na głowie wiele obowiązków, a wybór sukni i garnituru to jedynie wierzchołek góry lodowej. Wszyscy chcą też wypaść tego dnia jak najlepiej przed rodziną i bliskimi.

Nagranie z tego ślubu stało się viralem

Choć nie wszystkie małżeństwa decydują się na to, by obejrzeć nagranie ślubu po latach, to jednak większość nowożeńców zatrudnia kamerzystę oraz fotografa. Obecność obiektywów sprawia, że zgromadzonym jeszcze bardziej zależy na tym, by zaprezentować się jak najlepiej.

Nie inaczej było w przypadku tej pary. Gdy ceremonia się dopiero rozpoczynała, para młoda nie sądziła, że nagranie z ich uroczystości obiegnie media na całym świecie. Materiał opublikowany na platformie YouTube przez profil BigMacworld stał się prawdziwym viralem.

szpital pacjent

Policja wparowała na SOR, doszło do wielkiej demolki. Straty wyceniono na 100 tysięcy złotych

CZYTAJ DALEJ

Nagranie jak dotąd wyświetlono już ponad 400 tysięcy razy. Powodem jednak nie okazały się piękne stroje czy też malownicza sceneria. To seria niefortunnych zdarzeń, która zakończyła się wielką wpadką, sprawiła, że film cieszy się tak wielką popularnością.

Ślub przerwany przez mały wypadek

Zaczęło się od małego, niewinnego potknięcia, które zakończyło się przerwaniem ślubu. Wydawałoby się, że takie sceny można znaleźć jedynie w amerykańskich komediach. Okazało się, że w prawdziwym życiu również dochodzi do takich komicznych wydarzeń.

Nowożeńcy stali obok siebie wraz z księdzem i czekali na moment, w którym wreszcie będą mogli powiedzieć sobie symboliczne „tak”. Chwila zbliżała się już wielkimi krokami. Do pary młodej zaczął iść przyjaciel, który miał przekazać im obrączki. Jego kroki jednak okazały się znacznie mniej pewne.

W pewnej chwili mężczyzna poślizgnął się na schodku, na którym leżał biały dywan. Upadł tak niefortunnie, że wytrącił z równowagi pannę młodą. Kobieta nie mogła ustać na nogach i runęła do stawu. Jakby tego było mało, pociągnęła za sobą kapłana prowadzącego ceremonię.

Wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Pan młody i goście mogli jedynie przyglądać się tym niefortunnym zdarzeniom. Nie wiemy, jak dalej potoczyła się uroczystość i czy nowożeńcy postanowili ją kontynuować.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz zakończył komunię kontrowersyjną piosenką

  • Wielkie szczęście w domu Kwaśniewskich. Uradowana Jolanta świętowała urodziny

  • Sebastian Wątroba był gwiazdą W11. Wiemy, czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: YouTube

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >