Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mateusz Ujma poszukiwany. 29-latek może poruszać się rowerem
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.03.2023 15:07

Mateusz Ujma poszukiwany. 29-latek może poruszać się rowerem

Poszukiwany
Policja Tomaszów Lubelski

Policja z Tomaszowa Lubelskiego prowadzi zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego 29-latka. Mateusz Ujma może poruszać się na rowerze, a przypuszczalne miejsce to trasa pomiędzy Krasnymstawem a Lublinem. To właśnie tam był widziany po raz ostatni, w minioną środę. 

 

Poszukiwany Mateusz Ujma z okolic Tomaszowa Lubelskiego

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim, trwają poszukiwania zaginionego 29-latka. Mężczyzna na stałe mieszka w Machnowie Nowym przy ulicy Krótkiej. Funkcjonariusze ustalili, że może poruszać się charakterystycznym dla siebie środkiem transportu. To rower z dwoma koszykami (z przodu i z tyłu). 

Mateusz Ujma był widziany w godzinach popołudniowych na drodze pomiędzy Krasnymstawem, a Lublinem w środę 22 marca. Zarejestrowały go kamery monitoringu miejskiego. 

Mateusz Ujma. Policja Tomaszów Lubelski (2).jpg
Mateusz Ujma. Policja Tomaszów Lubelski (2).jpg
Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

Mateusz Ujma poszukiwany. Rysopis zaginionego

29-letni Mateusz Ujma, jak podaje policja, mierzy 184 centymetry wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne włosy i kilkudniowy zarost. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z jasnym napisem z przodu oraz dżinsowe spodnie i czarne buty. Przy sobie może posiadać wa plecaki w ciemnym kolorze. 

Mateusz Ujma. Fot. Policja Tomaszów Lubelski. .jpg
Policja Tomaszów Lubelski

Zaginiony Mateusz Ujma. Policja prosi o pomoc

Policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania poszukiwanego oraz wszelkich innych mogących pomóc w jego ustaleniu. W tym celu Komenda Powiatowa Policji (przy ulicy Żeromskiego 4 w Tomaszowie Lubelskim) uruchomiła specjalny numer telefonów - 47 81 54 210 lub, oczywiście, 112.

Źródło: Policja Tomaszów Lubelski, Lublin112.pl