Goniec.pl
Kobieta opublikowała kontrowersyjny wpis

TikTok/hotgirlsareswifties

Mama chłopaka 18-latki ustaliła zasady spotykania się ze swoim synem

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

18-letnia użytkowniczka mediów społecznościowych odkryła, że jej niedoszła teściowa opublikowała w sieci zasady spotykania się z jej chłopakiem. Kobieta zapowiedziała między innymi, że "pozbędzie się" wybranki syna, która będzie ubierała się w nieodpowiedni sposób. Dziewczyna była oszołomiona tym, co przeczytała.

18-letnia tiktokerka o imieniu Emma, ​​która posługuje się nazwą hotgirlsareswifties, pokazała na swoim profilu, co matka jej chłopaka udostępniła na Instagramie. Kobieta stworzyła listę dziesięciu zasad dotyczących umawiania się z jej synem.

Kobieta opublikowała kontrowersyjny wpis

W pierwszym punkcie swojego dekalogu zastrzegła, że jej syn nie jest bankomatem. Dziewczyna, która chce umawiać się z nim na randki, powinna potrafić samodzielnie zarobić na swoje potrzeby. Mile widziane jest także pokrywanie własnej części rachunku podczas randek.

W kolejnych kobieta zaznaczyła, że „pozbędzie się” dziewczyny swojego syna, jeśli ta będzie odwiedzać ich dom „wyglądając jak striptizerka”. Niewskazane jest również wysyłanie chłopakowi wiadomości o podtekście seksualnym.

By młoda wybranka mogła marzyć o wspólnym życiu z synem kobiety, musi zostać przez nią zaakceptowana. Brak sympatii i wzajemnego szacunku wyklucza jakiekolwiek relacje romantyczne pomiędzy nastolatkami. Dziewczyna powinna rozumieć, że to matka decyduje o tym, czy relacja będzie się rozwijać.

- On jest syneczkiem mamusi. Zanim włoży na twój palec pierścionek, twoja opinia nie ma dla mnie żadnego znaczenia - napisała niedoszła teściowa w szóstym punkcie.

- Nie możesz wymagać od niego, że się dla ciebie zmieni. Jeśli tego oczekujesz, pozostaw miejsce u jego boku dla kogoś, kto będzie go akceptował. Jeśli się do tego nie zastosujesz, pozbędę się ciebie - dodała.

Matka zastrzegła, że jej syn przez całe życie był wychowywany tak, by wyrósł na prawdziwego dżentelmena. Kobieta, z którą będzie się spotykał, powinna być typem damy. Nienaganne maniery to podstawa. Kobieta zaznaczyła, że „wie jak uniknąć więzienia”, więc nie będzie miała żadnych skrupułów.

Internauci nie kryli oburzenia wpisem, który opublikowała nadopiekuńcza matka. Poradzili Emmie, by jak najszybciej zakończyła swój związek i trzymała się z dala od rodziny chłopaka. Przewidywali, że konsekwencje, z jakimi będzie borykała się całe życie, nie są warte poświęceń.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >