Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Małopolska: Mężczyzna zazdrosny o kobietę zniszczył samochód siekierą
Maria Glinka
Maria Glinka 04.01.2022 21:55

Małopolska: Mężczyzna zazdrosny o kobietę zniszczył samochód siekierą

KMP w Tarnowie
KMP w Tarnowie

25-latek z powiatu brzeskiego zaatakował siekierą samochód. Mężczyzna myślał, że pojazd należy do kochanka jego dziewczyny. Okazało się, że właścicielem auta jest mechanik. Sprawca może trafić do więzienia za zniszczenie mienia.

O sprawie informuje Komenda Miejska Policji w Tarnowie na oficjalnej stronie internetowej. Do wpisu dołączono zdjęcia z "ataku zazdrości" 25-latka.

Chciał nakryć ukochaną na zdradzie

W poniedziałek 3 stycznia 2022 r. doszło do zaskakującego wybuchu zazdrości w jednej z podtarnowskich wiosek. 25-latek z powiatu brzeskiego zatelefonował do swojej dziewczyny, że niedługo pojawi się pod jej domem.

Niezapowiedziana wizyta nie była kobiecie na rękę. Poprosiła ukochanego o spotkanie w innym terminie. Jednak 25-latek był już prawie na miejscu. Gdy dojechał pod dom kobiety, na posesji ujrzał nieznane bmw.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Siekierą zniszczył auto. Należało do mechanika

Mężczyzna był przekonany, że nakrył ukochaną na zdradzie. Bez zastanowienia chwycił za siekierę i zaatakował samochód rzekomego kochanka.

25-latek wybił boczne szyby auta i reflektory. Po chwili rzucił się z siekierą również na drzwi domu kobiety. W tym momencie do akcji wkroczyła ukochana. W emocjach tłumaczyła, że nie dopuściła się żadnej zdrady. 

KMP w Tarnowie
KMP w Tarnowie
KMP w Tarnowie
KMP w Tarnowie

Okazało się, że nieznane bmw należy do mechanika samochodowego, który naprawia zepsute auto kobiety. Mężczyzna wyświadczył jej przysługę i pożyczył swój własny pojazd.

"Atak zazdrości", który może skończyć się za kratkami

Właściciel bmw postanowił zgłosić sprawę na policję. Za "atak zazdrości" 25-latek będzie musiał ponieść poważne konsekwencje.

KMP w Tarnowie tłumaczy, że sprawca ma odpowiadać za zniszczenie mienia. Kodeks karny wskazuje, że w takiej sytuacji grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

To już kolejny zaskakujący incydent w ostatnim czasie. 23 grudnia mężczyzna napadł na stację benzynową w Inowrocławiu. Ukradł gotówkę i uciekł.

Jednak w tym wypadku sytuacja była dużo bardziej poważna, ponieważ mężczyzna miał przy sobie broń. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

źródło: KMP w Tarnowie

Tagi: samochód