Goniec.pl

OSP Luszowice

Małopolska. Jechał z dwójką dzieci. Staranował mur kościoła

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji doszło w miejscowości Luszowice w woj. małopolskim. Kierowca samochodu osobowego marki Porche z impetem wjechał w mur tamtejszego kościoła św. Józefa Oblubieńca. Szczęśliwe w wypadku nikt nie ucierpiał.

Luszowice. Staranował Porche mur kościoła

Nie będzie mile wspominał niedzielnego poranka kierowca samochodu osobowego marki Porsche, który przed godz. 9 z impetem wjechał w mur kościoła św. Józefa Oblubieńca w Luszowicach w woj. małopolskim .

Mężczyzna podróżował wraz z trzema pasażerami, wśród których była dwójka dzieci. Po przybyciu służb, na miejscu był obecny jedynie kierowca pojazdu, który uskarżał się na ból pleców, jednak nie został on zabrany do szpitala.

Jak przekazały lokalne media, reszta pasażerów zdążyła wrócić do domu o własnych siłach i również nie wymagała interwencji medycznej. Według wstępnych ustaleń mężczyzna podróżując drogą powiatową w Luszowicach wpadł gwałtownie w poślizg i nie zapanował nad pojazdem.

Przeprowadzone na miejscu badania przez funkcjonariuszy policji nie wykazały obecności alkoholu w organizmie mężczyzny kierującego pojazdem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fb/OSP Luszowice/fakt.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Fryzjerka otrzymała 304 tys. zł zasiłku. ZUS chciał ją pozbawić tej kwoty, ale przedsiębiorczyni wygrała w sądzie
Czytaj więcej >

Polska

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Przed nami dynamiczne dni w pogodzie. Najpierw burze, później eksplozja ciepła
Czytaj więcej >

Wiadomości

Bydgoszcz. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Obrembska. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zielona Góra. Dramatyczne znalezisko koło szpitala. Nie żyje 41-letni pacjent
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już w środę wielka akcja policji w całej Polsce. Posypią się mandaty i punkty karne
Czytaj więcej >
Eryk Błaszak

Między Mickiewiczem a Słowackim zasiadam na widowni spektaklu politycznego, by przekazywać dzieje polsko-polskiej miłości. Wszak nie ma większych proroków niż w kraju nad Wisłą.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]