Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Majówka 2023. Biedronka zmienia godziny otwarcia
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.04.2023 19:44

Majówka 2023. Biedronka zmienia godziny otwarcia

Biedronka
Goniec

Biedronka mocno przygotowuje się na nadchodzący długi weekend. W majówkę supermarkety zmienią godziny otwarcia. Jeśli planujesz zakupy, lepiej uzbroić się także w wiedzę na temat nowej intratnej okazji. Biedronka przeceni bowiem pewien produkt, bez którego majowy grill często nie może się obejść. W jakich godzinach Biedronka będzie czynna w sobotę 29 kwietnia i niedzielę 30 kwietnia?

 

Majówka 2023. Biedronka zmienia godziny otwarcia

Polacy przed majówką masowo robią zakupy, więc Biedronka zadbała o to, by skutecznie odpowiedzieć na potrzeby klientów. Aby  mogli swobodnie zaopatrzyć się w potrzebne towary, sklepy tej sieci będą otwarte dłużej, niż zwykle. Będzie zatem szansa, by wybrać się do Biedronki także w niedzielę, 30 kwietnia. 

29 kwietnia ponad trzy tysiące placówek działających pod szyldem Biedronki będzie czynna od godziny 6:00 aż do godziny 23:00. W niedzielę handlową (30 kwietnia) wybrane dyskonty również będą otwarte przynajmniej do tej godziny. 

Pokazała, co dzieje się z masłem w Lidlu. Wielu klientów będzie nie będzie zadowolonych

Majówka 2023. Które Biedronki będą otwarte dłużej?

- Wydłużamy godziny otwarcia naszych sklepów przed majówką, aby dodatkowo zwiększyć komfort zakupowy naszych klientów. W tym czasie wiele osób planuje większe zakupy związane z długim weekendem, wielu Polaków wybiera się dodatkowo w podróż, a taka decyzja zapewni im jeszcze większą wygodę - ogłosił mediom dyrektor operacyjny portugalskiej sieci, Paweł Stolecki. 

Okazuje się jednak, że nie wszystkie sklepy Biedronka będą otwarte dłużej, niż zwykle. Aby sprawdzić, czy w okolicy rzeczywiście zakupy będzie można zrobić do późnych godzin nocnych, należy odwiedzić oficjalną stronę Biedronki i kliknąć zakładkę "sklepy". 

BBiedronka na majówkę rozda darmowe piwa

Ta wiedza może przydać się zwłaszcza tym, którzy nie zdążą połasić się na promocyjną ofertę Biedronki obowiązującej 26. i 27 kwietnia. W tych dniach wszyscy wielbiciele piwa będą mogli wyjść ze sklepu z satysfakcją i poczuciem, że udało im się sporo zaoszczędzić.

Przy zakupie 10 piw drugie tyle będzie można dostać za darmo. Gratka dotyczy piw w butelkach zwrotnych marki Tyskie, Żywiec i Warka. Aby z niej skorzystać, należy posiadać kartę Moja Biedronka lub aplikację. Trzeba również pamiętać o limicie dziennym (20 butelek) oraz kaucji zwrotnej za butelki w wysokości 1 zł za sztukę. 

- Przy zakupie 20 butelek (w ramach jednej transakcji) - rabat o wartości dziesięciu najtańszych butelek. Rabat nie obejmuje kaucji za butelkę zwrotną. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane promocyjne butelki. Regulamin zwrotu butelek oraz lista produktów objętych promocją dostępne na www.biedronka.pl. Zgodnie z regulaminem, Biedronka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia butelek brudnych, uszkodzonych, zanieczyszczonych, bez etykiet oraz innych niż po napojach objętych regulaminem - czytamy na stronie Biedronki.

Tagi: Biedronka