Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Lubelskie. Policja znalazła zwłoki 39-latka. To poszukiwany od 2 miesięcy mężczyzna
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 27.03.2023 20:00

Lubelskie. Policja znalazła zwłoki 39-latka. To poszukiwany od 2 miesięcy mężczyzna

Policja prowadzi śledztwo ws. śmierci 39-letniego Konrada.
Policja podkarpacka/zamosc.policja.gov.pl

Policja prowadzi śledztwo ws. śmierci 39-letniego Konrada, którego ciało wyłowiono z koryta  rzeki Łabuńki położonej w miejscowości Bortatycze (woj. lubelskie). Mężczyzna od dwóch miesięcy miał status osoby zaginionej i był poszukiwany przez służby. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają możliwe przyczyny zgonu.
 

Zaginięcie 39-letniego Konrada z Zamościa

Dwa miesiące temu policja przyjęła zgłoszenie o zaginięciu 39-letniego Konrada K. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 20 stycznia niedaleko klubu o nazwie Broadway w Zamościu. Tam też 39-latek miał spędzać czas na imprezie wspólnie ze znajomymi. Do domu postanowił wrócić jednak sam. Od tamtego czasu ślad po mężczyźnie się urywał. 

- Niestety potwierdziła się jedna z hipotez, którą zakładaliśmy w związku z zaginięciem 39-latka z Zamościa - przekazała w poniedziałek lubelska policja, która poinformowała o znalezieniu zwłok mężczyzny.
 

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

Zwłoki wyłowione koryta

Funkcjonariusze, udając się za zgromadzonym materiałem dowodowym przystąpili wspólnie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sułowie do przeczesania terenu w pobliżu koryta rzeki Łabuńka na wysokości miejscowości Boratycze. Niedługo potem natknięto się na ciało mężczyzny

 

Policja

- Wstępna identyfikacja potwierdziła, że jest to zaginiony w styczniu bieżącego roku 39-letni mieszkaniec Zamościa. Dzisiaj nasze przypuszczenia potwierdziła rodzina zaginionego - przekazali funkcjonariusze. 

Obecnie nie są znane bliższe okoliczności związane ze śmiercią 39-letniego Konrada. Policja pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu przeprowadziła dokładne oględziny oraz wykonała inne niezbędne czynności procesowe. - Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zabezpieczono do dalszych badań - przekazano.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Źródło: zamosc.policja.gov.pl