Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Łódzkie. Tragiczny początek majówki. Nie żyje 25-latek, jego auto wbiło się w drzewo
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 01.05.2023 13:00

Łódzkie. Tragiczny początek majówki. Nie żyje 25-latek, jego auto wbiło się w drzewo

pogotowie, straż
Iberion

Biała (woj. łódzkie). W niedzielę, 30 kwietnia, na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 732 doszło do koszmarnego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia trzech aut nie żyje 25-letni kierowca, którego samochód dosłownie roztrzaskał się o przydrożne drzewo. 

Łódzkie. Tragiczny wypadek, nie żyje 25-latek

Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 742 między Piotrkowem Trybunalskim, a Przedborzem w niedzielę 30 kwietnia 2023 około godz. 14:00 w pobliżu miejscowości Biała. O szczegółach zdarzenia informowała w rozmowie z portalem piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl, asp. sztabowy Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie.

- Dnia 30 kwietnia 2023 przed godziną 13.30 na drodze wojewódzkiej nr 742 na wysokości miejscowości Biała doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego volkswagen golf - oznajmiła na wstępie policjantka. 

Michał Wiśniewski stracił dom. Zaskakujące słowa: "Jest miejsce na rozwód"

Jedna osoba nie żyje

Niestety są informację o ofiarach. - Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący golfem jadąc od strony miejscowości Dorotów w kierunku Przygłowa z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na lewy pas następnie zjechał z pasa drogi i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń 25-letni kierowca golfa poniósł śmierć na miejscu - dodawała asp. sztabowy Izabela Gajewska.

- Pasażerka golfa została przewieziona do szpitala - dodawała policjantka. Nie ma informacji o stanie zdrowia kobiety. Jak ustalił lokalny portal, w wypadku poza volkswagenem brały udział także opel astra kombi z Krakowa oraz renault megane kombi z powiatu radomszczańskiego. 

Miał brać ślub, zginął w wypadku

Jak nieoficjalnie ustalił portal piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl, kierowca golfa, który zginął w wypadku, we wrześniu 2023 roku planował wziąć ślub z narzeczoną, która jechała wspólnie z nim i została ranna. Teraz przed służbami trudne zadanie ustalenia dokładnych przyczyn oraz przebiegu dramatycznych zdarzeń.

Źródło: piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl