Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Kraków: Policja poszukuje 42-letniej Marty Dudrak i jej 8-letniej córki Julii
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 30.04.2022 12:21

Kraków: Policja poszukuje 42-letniej Marty Dudrak i jej 8-letniej córki Julii

zaginione
KMP Kraków

Komenda Miejska Policji w Krakowie poszukuje 42-letniej Marty Dudrak i jej 8-letniej córki Julii. 14 kwietnia kobieta wyszła z dzieckiem z domu i do tej pory do niego nie wróciła. Nie skontaktowała się też z rodziną. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia zaginionych i apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Informację o zaginięciu kobiety i jej córki podała w piątek 29 kwietnia krakowska policja. W mediach społecznościowych i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Krakowie udostępniono zdjęcia i rysopisy zaginionych.

Krakowska policja poszukuje matki z córką

W komunikacie policji przeczytać można, że w dniu 14 kwietnia 2022 roku 42-latka wraz ze swoją 8-letnią córką Julią opuściła miejsce zamieszkania. Od tamtej pory nie daje znaku życia. Zaginione Marta oraz Julia Dudrak widziane były ostatnio przy ulicy Kurczaba w Krakowie.

42-letnia Marta Dudrak ma około 171-175 centymetrów wzrostu. Jest szczupła, ma blond włosy i jasne oczy. Jej córka ma około 150 cm wzrostu, długie włosy w kolorze ciemny blond i również jest szczupła. W miejscu zgięcia prawego stawu łokciowego u dziecka widoczne jest znamię.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-917 lub 47-83-52-040 albo pod numer alarmowy 112 - informuje policja.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: krakow.policja.gov.pl

Tagi: zaginął