Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dębica: Śmiertelny wypadek na autostradzie A4
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.02.2023 17:59

Dębica: Śmiertelny wypadek na autostradzie A4

policja
Fot. Goniec

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek 6 lutego w powiecie dębickim na autostradzie A4, nieopodal zjazdu Paszczyna. Życie stracił 39-letni mężczyzna. Jakie okoliczności zdarzenia ustaliły służby?

Dębica. Śmiertelny wypadek na autostradzie A4

Dębiccy policjanci i prokurator pojawili się na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem około godziny 21. Kierujący audi uderzył w tym naczepy pojazdu ciężarowego, wskutek czego poniósł śmierć. Kierowca ciężarówki nie skarżył się na żadne dolegliwości. Zmarły miał 39 lat.

- Kierujący audi, jadąc w kierunku Tarnowa, uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego. Na miejscu wypadku zginął 39-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierujący audi. Kierowca ciężarówki, 36-letni obywatel Ukrainy, nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy — cytuje policjantów portal Nowiny 24.

Na miejscu odpowiednie czynności (pod nadzorem prokuratora) pełnił technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. Po oględzinach zabezpieczyli dowody i sporządzili dokumentację fotograficzną.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracował technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną.

- Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania. Droga nie była zablokowana, policjanci drogówki zabezpieczyli bezpieczny przejazd na tym odcinku dla innych kierowców — czytamy na Nowiny 24.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: nowiny24.pl