NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Czas tylko do końca soboty. Klienci będą walić do Lidla drzwiami i oknami
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.09.2023 20:58

Czas tylko do końca soboty. Klienci będą walić do Lidla drzwiami i oknami

Lidl
Iberion

Lidl regularnie rozpieszcza swoich klientów i przygotowuje oferty, które nierzadko sprawiają, że mamy ochotę pojechać do sklepu specjalnie po konkretne produkty. Tylko do soboty 23 września będzie można skorzystać z wielu interesujących promocji. Na co warto zwrócić uwagę?

Promocja Lidl tylko do soboty 23 września. Na co warto zwrócić uwagę?

Popularne w Polsce dyskonty co rusz próbują przebić ofertę konkurencji a klienci tylko na tym zyskują. Co Lidl przygotował w ramach swojej gazetki promocyjnej, aby klienci wybrali ich sklepy zamiast Biedronki, Kauflanda czy Dino?

Do soboty 23 września obowiązuje promocja na schab wieprzowy, który w ramach ofert specjalnej kupimy w cenie zaledwie 12,99 za kilogram. Równie atrakcyjna wydaje się cena mleka MU! Mleko, za które zapłacimy tylko 2,49 zł. Oferta dotyczy między innymi produktu UHT z 2,0 proc.  zawartości tłuszczu.

[TYLKO U NAS] Fatalne informacje dla TVP. Polacy zadecydowali, na Woronicza nie będą zadowoleni

Popularny dyskont przygotował całą masę atrakcyjnych ofert

Wielbiciele domowych obiadów z pewnością sięgną na sklepowe półki po olej rzepakowy Vita D'or, gdyż przy zakupie dwóch opakowań drugie otrzymamy za symboliczną złotówkę. Oferta jest tak korzystna, że sklepy wprowadziły limit dzienny w postaci dwóch sztuk na paragon.

Wielbiciele zdrowej żywności i świeżych owoców i warzyw z pewnością skuszą się na orzechy XXL marki Alesto w cenach zaczynających się od 16,99 zł lub pomidory malinowe za zaledwie 4,99 zł lub sok z polskich jabłek Solevita w promocji 3+3 gratis. Również tutaj wprowadzono limit dzienny w postaci sześć butelek na paragon.

Od 23 września w ofercie dostępne będą również atrakcyjne elektronarzędzia

Jakby tego było mało Lidl przygotował atrakcyjną promocję dla fanów majsterkowania, przeceniając kilka ciekawych elektronarzędzi. Głównym punktem promocji jest wiertarka udarowa, którą kupić będzie można aż o 50 proc. taniej, czyli w cenie zaledwie 64 zł pod warunkiem aktywacji kuponu w aplikacji Lidl Plus.

W sklepach stacjonarnych dostępna będzie także pilarka tarczowa o mocy 1350 W. Urządzenie ma elektronicznie regulowany rozruch (Soft Start) i automatyczne podwyższanie mocy. Pilarka pracuje w zakresie 0-45 st., jeśli chodzi o kąt cięcia i osiąga maksymalną głębokość cięcia nawet 65 mm. Po obniżce pilarkę można kupić za 179 zł.

Tagi: zakupy