Goniec.pl
Policja poszukuje mężczyzny

KPP w Zakopanem

Zaginął 27-letni Daniel Gał. Policja prosi o pomoc

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Zaginął 27-letni Daniel Gał, który ostatni raz widziany był w środę 5 maja 2021 roku w Zakopanem. Policja rozpoczęła intensywne poszukiwania mężczyzny, który wyszedł z domu bez dokumentów, rzeczy osobistych i telefonu komórkowego.

Mężczyzna w środę rano wsiadł do autobusu relacji Zakopane-Kraków i przepadł bez wieści. Policja zaapelowała o pilny kontakt wszystkich, którzy podróżowali wraz z zaginionym 27-latkiem. Rodzina wskazała, że zniknięcie ich bliskiego może być związane z jego stanem zdrowia.

Policja poszukuje 27-letniego Daniela Gała

Po raz ostatni 27-latek widziany był w środę 5 maja 2021 roku około godziny 9.40 na dworcu w Zakopanem. Mężczyzna wsiadł do autobusu jadącego do Krakowa i przepadł bez wieści, a jego nagłe zniknięcie zaniepokoiło rodzinę i bliskich.

Jak przekazali bliscy zaginionego Daniela, mężczyzna wyszedł z domu bez rzeczy osobistych, dokumentów oraz telefonu komórkowego. Rodzina 27-latka twierdzi, że jego zniknięcie może mieć związek ze stanem zdrowia.

Daniel Gał ma około 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Mężczyzna ma krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy, jednak nie posiada żadnych znaków szczególnych.

[EMBED-243]

W dniu zaginięcia miał na sobie czarną lub granatową kurtkę z kapturem marki North Face, oraz jasne dresy marki Adidas lub 4F, a także czarne obuwie sportowe marki Adidas.

Małopolscy policjanci poprosili o pilny kontakt wszystkich, którzy w środę podróżowali z zaginionym autobusem na trasie Zakopane - Kraków. Zgłaszać należy się pod numerem telefonu 47 83 47 400 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. 

Jakiś czas temu małopolscy policjanci informowali o odnalezieniu zwłok mężczyzny, który zaginął 10 lat temu. Szczątki odkryto w styczniu tego roku w pobliżu rzeki Macocha w Zaborzu, a w marcu potwierdzono, że należą one do poszukiwanego od 2011 roku 79-letniego mieszkańca Oświęcimia.

Jak przekazali małopolscy śledczy, szczątki nie nosiły znamion udziału w śmierci osób trzecich. Prawdopodobnie starszy mężczyzna uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. O zaginięciu mężczyzny służby poinformowali bliscy, jednak nie udało się wówczas odnaleźć 79-latka.

W czasie poszukiwań pobrano jednak materiał genetyczny ze szczoteczki zaginionego, który po latach pozwolił zidentyfikować jego szczątki i powiadomić o losie 79-latka jego bliskich.

  • Zenek Martyniuk w żałobie. Stracił teściową

  • Ministerstwo zdrowia potwierdziło pierwszy przywilej dla zaszczepionych

  • Widz obraził dziennikarzy TVP Info

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >