Goniec.pl
Zenek Martyniuk pożegnał teściową

PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk w żałobie. Stracił teściową

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Zenek Martyniuk przeżywa trudne chwile. Media obiegła informacja, że teściowa piosenkarza disco-polo nie żyje. Smutny wpis pojawił się na profilu żony gwiazdora. Danuta Martyniuk pożegnała w nim ukochaną mamę.

Zenek Martyniuk ma za sobą bardzo stresujące miesiące. Wokalista, który nie może koncertować z powodu pandemii koronawirusa, skoncentrował całą uwagę na wybrykach swojego syna, Daniela, wobec którego w ostatnim czasie toczy się kolejne postępowanie sądowe.

Zenek Martyniuk pożegnał teściową

Nie da się ukryć, że los nie oszczędza niekwestionowanego gwiazdora polskiej muzyki tanecznej. Kłopoty z niesfornym jedynakiem to tylko niewielka część jego rozterek. Przed kilkoma dniami piosenkarz stracił jedną z najbliższych sobie osób.

Doniesienia o śmierci teściowej Zenka Martyniuka niedawno pojawiły się na łamach licznych tabloidów. Tragiczna informacja została dziś potwierdzona przez żonę wokalisty, która opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis.

- Nasza kochana mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś mamusiu do naszego tatusia, a do swego męża. Spoczywaj w pokoju - napisała Danuta Martyniuk na Facebooku.

Żona gwiazdora disco-polo dołączyła do wpisu zdjęcie swojej mamy. Fotografia została prawdopodobnie wykonana podczas jednej z uroczystości rodzinnych. Starsza pani pozowała do niej tuż obok pięknego bukietu róż. Trzeba przyznać, że Danuta Martyniuk jest niezwykle podobna do zmarłej krewnej.

Śmierć teściowej była ogromnym wstrząsem także dla Zenka Martyniuka. Piosenkarz był mocno związany z matką małżonki i traktował ją jak drugą mamę. Nie ukrywa, że jej nieoczekiwane odejście rzuciło ogromny cień na jego życie. Obecnie zajmuje się organizacją pogrzebu.

- Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie - mówił muzyk w rozmowie z tabloidem Super Express.

Fani Zenka Martyniuka okazali się nieocenionym wsparciem w tym trudnym dla jego rodziny czasie. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrazili swoje wyrazy współczucia oraz złożyli państwu Martyniukom najszczersze kondolencje.

Danuta Martyniuk - pomimo trosk związanych z żałobą - starała się odpowiedzieć na każdy z komentarzy i osobiście podziękować swoim znajomym i przyjaciołom za ciepłe słowa. Bliscy Zenka Martyniuka wspominają jego teściową jako piękną, ciepłą i dobrą kobietę.

  • Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

  • Matylda Damięcka w piękny sposób pożegnała zmarłego Bronisława Cieślaka

  • Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >