Goniec.pl
[II-51]

PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk w żałobie. Stracił teściową

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Zenek Martyniuk przeżywa trudne chwile. Media obiegła informacja, że teściowa piosenkarza disco-polo nie żyje. Smutny wpis pojawił się na profilu żony gwiazdora. Danuta Martyniuk pożegnała w nim ukochaną mamę.

Zenek Martyniuk ma za sobą bardzo stresujące miesiące. Wokalista, który nie może koncertować z powodu pandemii koronawirusa, skoncentrował całą uwagę na wybrykach swojego syna, Daniela, wobec którego w ostatnim czasie toczy się kolejne postępowanie sądowe.

Zenek Martyniuk pożegnał teściową

Nie da się ukryć, że los nie oszczędza niekwestionowanego gwiazdora polskiej muzyki tanecznej. Kłopoty z niesfornym jedynakiem to tylko niewielka część jego rozterek. Przed kilkoma dniami piosenkarz stracił jedną z najbliższych sobie osób.

Doniesienia o śmierci teściowej Zenka Martyniuka niedawno pojawiły się na łamach licznych tabloidów. Tragiczna informacja została dziś potwierdzona przez żonę wokalisty, która opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis.

- Nasza kochana mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś mamusiu do naszego tatusia, a do swego męża. Spoczywaj w pokoju - napisała Danuta Martyniuk na Facebooku.

Żona gwiazdora disco-polo dołączyła do wpisu zdjęcie swojej mamy. Fotografia została prawdopodobnie wykonana podczas jednej z uroczystości rodzinnych. Starsza pani pozowała do niej tuż obok pięknego bukietu róż. Trzeba przyznać, że Danuta Martyniuk jest niezwykle podobna do zmarłej krewnej.

Śmierć teściowej była ogromnym wstrząsem także dla Zenka Martyniuka. Piosenkarz był mocno związany z matką małżonki i traktował ją jak drugą mamę. Nie ukrywa, że jej nieoczekiwane odejście rzuciło ogromny cień na jego życie. Obecnie zajmuje się organizacją pogrzebu.

- Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie - mówił muzyk w rozmowie z tabloidem Super Express.

Fani Zenka Martyniuka okazali się nieocenionym wsparciem w tym trudnym dla jego rodziny czasie. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrazili swoje wyrazy współczucia oraz złożyli państwu Martyniukom najszczersze kondolencje.

Danuta Martyniuk - pomimo trosk związanych z żałobą - starała się odpowiedzieć na każdy z komentarzy i osobiście podziękować swoim znajomym i przyjaciołom za ciepłe słowa. Bliscy Zenka Martyniuka wspominają jego teściową jako piękną, ciepłą i dobrą kobietę.

  • Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

  • Matylda Damięcka w piękny sposób pożegnała zmarłego Bronisława Cieślaka

  • Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Irmina JachAutor

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. "Wspaniały czas"

Czytaj więcej >
Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Gwiazdy

Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Czytaj więcej >
Marcin Hakiel

Gwiazdy

Marcin Hakiel nieoczekiwanie staje w obronie Katarzyny Cichopek. Kuriozalna sytuacja na Instagramie

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi.

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi

Czytaj więcej >
Wojciech Glanc

Gwiazdy

Wojciech Glanc snuje niepokojącą wizję i ostrzega szczególnie przed jednym miejscem

Czytaj więcej >
Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania? Media donoszą o kryzysie

Gwiazdy

Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania?

Czytaj więcej >