wypadek Żródło: pixabay.com, autor: TechLine

1 osoba nie żyje, dwie walczą o życie po wypadku koło Polkowic

24 Kwiecień 2021 Patryk PrzybyłowskiPatryk Przybyłowski

Tragicznie wiadomości z Dolnego Śląska obiegły właśnie całą Polskę. W tragicznym wypadku zginął młody chłopak. Dwie kolejne osoby musiały być pilnie przetransportowane do szpitali. Trwa walka o ich życie.

Do dramatycznego zdarzenia doszło przed chwilą na Dolnym Śląsku, na odcinku między miejscowościami Chocianów i Pasternik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na skutek nadmiernej prędkości auto, którym podróżowało kilkoro pasażerów, straciło przyczepność.

Podróż młodych ludzi zakończyła się dachowaniem. Niestety, całą sytuację życiem przypłacił 26-letni mężczyzna kierujący pojazdem. Poza nim w samochodzie znajdować się miały dwie inne osoby.

Niestety ich stan opisywany jest jako krytyczny. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Transport drugiej zagwarantowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń dziennikarzy RMF FM jedna z osób przetransportowanych do szpitala to 19-latnia kobieta.

Nie żyje Aleksandra Karzyńska znana ze słuchowiska „Matysiakowie”Nie żyje Aleksandra Karzyńska znana ze słuchowiska „Matysiakowie”Czytaj dalej

Na miejscu cały czas trwają prace zabezpieczające teren pod nadzorem policji i prokuratury. Lokalny portal 112Polkowice podaje, że droga na tym odcinku jest kompletnie zablokowana.

Służby nie udzieliły, póki co, informacji co do tego, jak długo może potrwać zamknięcie drogi. Okoliczni mieszkańcy podają na Facebooku, że można kierować się objazdem przez lat, chociaż jest to bardzo trudna trasa.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: 112Polkowice, RMF FM

Następny artykuł