Goniec.pl
dziewczynka-samochod-smierc

Pixabay.com Alexas_Fotos / Twitter.com Mirror World News

Zostawili 4-letnią córeczkę w samochodzie i poszli na pogrzeb. Dziewczynka nie miała żadnych szans

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

4-letnia Sadia z Iranu pojechała z rodzicami na pogrzeb. Gdy rodzina dojechała na miejsce, okazało się, że dziewczynka podczas podróży zasnęła. Nie chcąc jej budzić, rodzice zostawili ją w samochodzie na pełnym słońcu i zniknęli na kilka godzin. Po powrocie okazało się, że ich córka już nie żyła.

Do tragedii doszło w mieście Ramhormoz w Iranie. Rodzice dziewczynki najwyraźniej nie pomyśleli, że pozostawienie dziecka w zamkniętym samochodzie w upalny dzień może się skończyć jego śmiercią.

szczecin

Świadkowie ujawnili, co zrobili rodzice po śmierci 1,5-rocznego Szymona w samochodzie. Dramatyczne sceny

CZYTAJ DALEJ

Nie żyje dziewczynka zamknięta w samochodzie

4-letnia Sadia spała, gdy rodzice zamknęli ją i poszli na uroczystości pogrzebowe. Według miejscowej policji wrócili dopiero po kilku godzinach. W czasie, gdy ich nie było, dziewczynka siedziała w samochodzie, z zamkniętymi drzwiami i oknami, w upalny dzień. Temperatura w środku osiągnęła ok. 80 stopni Celsjusza.

Młoda para zostawiła swoje czteroletnie dziecko śpiące w samochodzie i poszła na pogrzeb ciotki dziewczynki. Dziecko zostało w aucie na kilka godzin przy gorącej, słonecznej pogodzie, a drzwi samochodu były zamknięte – powiedział w rozmowie z dziennikiem "The Mirror" dr Gholamreza Haidarnejad.

Rodzice dziewczynki, gdy wrócili na parking, zastali córeczkę nieprzytomną. Od razu wezwali pogotowie, ale na jakikolwiek ratunek było już za późno. Własną głupotą doprowadzili do tego, że ich 4-letnia córeczka zmarła wskutek uduszenia i udaru cieplnego.

Chociaż to wielka tragedia dla rodziców, to niestety to oni odpowiadają za całą sytuację. Do traumy spowodowanej śmiercią dziecka dołączyć może jeszcze kara prawna, bowiem policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, a winnych można szukać tylko w nieodpowiedzialnych rodzicach.

To nie pierwsza śmierć dziecka w nagrzanym samochodzie w ostatnim czasie

Niestety, ale podobnych sytuacji, gdy rodzice zapominają o swoich dzieciach i zostawiają je w samochodach, co kończy się tragedią, nie trzeba wcale daleko szukać.

Dopiero co mieliśmy podobny przypadek w Polsce, gdzie mama 1,5-letniego Szymona zapomniała oddać go opiekunkom w żłobku. Dziecko cały dzień spędziło w zamkniętym samochodzie i zmarło.

Również we Francji doszło do praktycznie identycznej sytuacji. 20 czerwca ojciec zapomniał odstawić do żłobka swojego 14-miesięcznego synka i zostawił go w stale nagrzewającym się samochodzie.

Krzysztof Kowalewski grób/TRICOLORS/East News

Widok grobu Krzysztofa Kowalewskiego ponad rok po śmierci przyprawia o łzy. Zaskakujący widok

Krzysztof Kowalewski był uwielbianym aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym, kabaretowym i radiowy. Swoją popularność zawdzięczał głównie licznym rolą komediowym. Na filmowym ekranie zadebiutował w 1960 w filmie Aleksandra Forda Krzyżacy, wystąpił w około 120 filmach i serialach telewizyjnych. Uwielbiany aktor zmarł 6 lutego 2021 w Warszawie w wieku 84 lat.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Mirror

Bartłomiej CieślakAutor

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: bartlomiej.cieslak@goniec.pl

Podobne artykuły

Wypłata 14. emerytury jeszcze w sierpniu, dodatkowe pieniądze trafią do seniorów w różnych terminach

Wiadomości

PGG podnosi już ceny węgla o nawet 40 proc. Co z rządowymi dopłatami?

Czytaj więcej >
Iberion

Wiadomości

Wlk. Brytania: Fatalna pomyłka w szpitalu. Nie żyje 36-letni pacjent

Czytaj więcej >

Wiadomości

Niemcy przebadali pierwsze próbki z Odry. Co wykryto w wodzie?

Czytaj więcej >
IMAGO/Winfried Mausolf/Imago Stock and People/East News

Wiadomości

Już nie tylko Odra i Ner. W niemieckiej rzece znaleziono setki martwych ryb

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Wiadomości

Masz prawo jazdy? Bądź gotowy na obowiązkową wymianę dokumentu, znamy termin i koszty

Czytaj więcej >

Wiadomości

Tragedia w województwie łódzkim. BMW zderzyło się z motorowerem. Nie żyje dwóch nastolatków

Czytaj więcej >