Goniec.pl
Strażacy wyłowili zwłoki

Twitter.com Polska Policja

Zajezierze: Z rzeki wyłowiono zwłoki mężczyzny

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

W niedzielne popołudnie strażacy z województwa kujawsko-pomorskiego wyłowili z rozlewiska niedaleko wsi Zajezierze koło Inowrocławia zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie tożsamości denata, który być może jest poszukiwanym od 1 maja mieszkańcem pobliskiej miejscowości.

Kujawsko-pomorscy strażacy prowadzili w rejonie wsi Zajezierze poszukiwania zaginionego 56-latka. W trakcie akcji służby natknęły się na zwłoki w rozlewisku na polach. Teraz śledczy ustalą tożsamość mężczyzny, którego ciało wyłowiono z wody.

Strażacy wyłowili ciało z wody

Kpt. Hubert Rutkowski z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu w rozmowie z polsatnews.pl potwierdził, że w niedzielne popołudnie 9 maja 2021 roku strażacy wyłowili ciało mężczyzny z rozlewiska we wsi Zajezierze w gminie Gniewkowo.

Na miejsce wezwano policjantów, którzy starali się ustalić tożsamość mężczyzny. Niewykluczone, że jest to 56-letni mieszkaniec pobliskiej wsi Markowo, który zaginął 1 maja 2021 roku.

56-latek po raz ostatni widziany był w domu swojej córki w Zajezierzu, z którego wyszedł w godzinach wieczornych. Mężczyzna nie dotarł jednak do domu, a słuch po nim zaginął.

Po zgłoszeniu zniknięcia mieszkańca Morkowa lokalne służby rozpoczęły intensywne poszukiwania. Na razie nie potwierdzono, czy wyłowione z rozlewiska ciało należy do zaginionego 56-latka. Służby prowadzą również działania w celu ustalenia okoliczności i dokładnych przyczyn śmierci denata.

Dzisiaj informowaliśmy także o tajemniczej śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono wczoraj w nocy przy wejściu do parku Wilsona w Poznaniu. Leżące ciało zauważył operator monitoringu miejskiego.

Z informacji przekazanych przez wielkopolskie służby wynika, że w nocy z soboty na niedziele, około godziny 1:00 w nocy, operator monitoringu miejskiego dostrzegł przy wejściu do parku Wilsona dwie leżące osoby. Na miejsce skierowano służby.

Po przybyciu na miejsce policjanci potwierdzili, że jedna z leżących osób jest martwa. Druga natomiast oddaliła się z miejsca zdarzenia. Po zabezpieczeniu zwłok funkcjonariusze zatrzymali w pobliżu parku mężczyznę, który może posiadać informacje o losie znalezionego denata. Przesłuchanie podejrzanego zaplanowano na poniedziałek.

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >