Goniec.pl
zaginęła matka córka

Fot. Policja

Zaginęła matka i 3-letnia córka. Policja prosi o pomoc, cała Polska podaje dalej

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Zaginęły matka i jej 3-letnia córka, które wyszły z domu i do tej pory nie wróciły. 32-letnia Anna Ładna, która była wraz z małą Natalią, wciąż nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi. Oficer prasowa Komendanta Rejonowego Poli

VII nadkomisarz Joanna Węgrzyniak, która pełni funkcję oficer prasowej Komendanta Rejonowego Policji Warszawa, potwierdziła, że zaginęły 32-letnia Anna Ładna i jej 3-letnia córka Natalia. Matka wraz ze swoim dzieckiem wyszły z domu w niedzielę 18 kwietnia i do tej pory nie wróciły.

Poszukiwania kobiety, która zaginęła wraz ze swoją córką, prowadzą policjanci z komisariatu w Wesołej. Do tej pory jednak funkcjonariusze nie trafili na ślad zaginionych, które jak dotąd też nie skontaktowały się ze swoimi bliskimi.

Policja zwraca się z apelem o pomoc w poszukiwaniu kobiety, która zaginęła wraz z dzieckiem

Zgodnie z ustaleniami funkcjonariuszy 32-letnia Anna Ładna zaginęła po tym, jak wyszła w domu w niedzielę 18 kwietnia. Według informacji przekazanych policji wraz z nią była 3-letnia Natalia.

Po otrzymaniu zgłoszenia policja z komisariatu w Wesołej rozpoczęła poszukiwania zaginionych i zaapelowała do społeczeństwa o zaangażowanie w akcję, publikując fotografie i rysopisy.

[EMBED-243]

Z przekazanych wiadomości wiemy, że Anna Ładna mierzy około 165 centymetrów. 32-latka ma szczupłą sylwetkę i proste ciemne włosy, które opadają jej do ramion. Wśród kolejnych cech wymieniono pełne uzębienie, prostolinijny nos, brązowe oczy oraz przylegające uszy.

W momencie, w którym Anna Ładna opuściła dom, miała na sobie zieloną kurtkę z kapturem oraz niebieskie jeansy, jak przekazała policjantka Joanna Węgrzyniak. Rozpoznać ją można także po znaku szczególnym – wystającej brodawce na szyi.

Zaginęła 3-letnia Natalia

Wraz z Anną Ładną zaginęła jej 3-letnia córka Natalia. Według informacji przekazanych przez nadkomisarz Joannę Węgrzyniak dziewczynka mierzy około 110 centymetrów.

3-latka ma szczupłą sylwetkę i rude włosy, które opadają jej do ramion. Natalię można rozpoznać także po niebieskich oczach, odstających uszach i prosty nosie.

Oficer prasowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa dodała, że wychodząc z domu, dziewczynka miała na sobie fioletową kurtkę oraz niebieskie jeansy.

Policja zwróciła się do każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje w sprawie zaginięcia tych dwóch osób o kontakt. Mieszkańcy, którzy mogą pomóc, proszeni są o kontakt telefoniczny z komisariatem w Wesołej tel. (47) 74 603 24 21 lub z najbliższą jednostką policji.

W sprawie zaginięcia matki z córką można też dzwonić pod bezpłatne numery 112 oraz 997 lub kierować maile pod adres: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl.

AKTUALIZACJA (19.04, godz. 16:09): Policja potwierdziła, że matka z dzieckiem zostały odnalezione.

Fot. Policja

Fot. Policja

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

TVP przegrała w sądzie w sprawie "goebbelsowskich mediów"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Polski Ład przepychany na siłę. Kuriozalne obrady sejmowych komisji

Czytaj więcej >

Wiadomości

Stało się, pan Jacek wygrał wczoraj milion w "Milionerach". Oto finałowe pytanie

Czytaj więcej >
mężczyzna

Wiadomości

Polacy masowo otrzymują skierowania na kwarantannę. GIS ostrzega przed oszustami

Czytaj więcej >
Zdjęcia

Wiadomości

Straż Graniczna pokazała zdjęcia z telefonów imigrantów spod białoruskiej granicy

Czytaj więcej >
nie żyje

Wiadomości

Nie żyje Matthew Strachan, autor muzyki do "Milionerów"

Czytaj więcej >