Goniec.pl
wypadek nie żyje

Pixabay.com/AndrzejRembowski (zdjęcie ilustracyjne)

Wypadek w podopolskich Źlinicach. Nie żyje ciężarna kobieta

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Tragiczny wypadek w podopolskich Źlinicach zakończył się śmiercią 41-letniej pasażerki. Służby, które pojawiły się na miejscu dramatycznego zdarzenia, nie mogły pomóc ofierze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta była w zaawansowanej ciąży. Śledczy badają okoliczności, w jakich doszło do dzisiejszego (sobota 15 maja) nieszczęścia.

Do mediów dotarły już pierwsze doniesienia dotyczące wypadku, do którego doszło w podopolskich Źlinicach. Tragedia wydarzyła się w sobotę 15 maja przed popołudniem. Niestety podczas zdarzenia śmierć poniosła pasażerka samochodu osobowego. Służby kontynuują czynności mające wyjaśnić okoliczności dramatu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media do wypadku doszło na drodze krajowej nr 45 w Źlinicach w gminie Prószków (województwo opolskie). Śledczy mają już wstępne ustalenia dotyczące przyczyny tragedii drogowej.

Wypadek na drodze krajowej nr 45

Jak donoszą media, do wypadku doszło chwilę przed godziną 11:00. Na drodze krajowej nr 45 w Źlinicach samochód osobowy marki Volkswagen zderzył się z oplem vivaro. W volkswagenie jechała między innymi 41-letnia pasażerka.

Osoba, która kierowała volkswagenem, jechała w kierunku Opola. Z relacji przekazanej przez media wynika, że w pewnym momencie próbowała zmienić kierunek na Prószków.

[EMBED-243]

Śledczy, którzy pracują na miejscu wypadku, ustalili wstępnie, że podczas próby skręcenia w lewo na skrzyżowaniu kierowca volkswagena nie udzielił pierwszeństwa samochodowi, który jechał z przeciwka.

Wypadek zakończył się śmiercią kobiety w zaawansowanej ciąży

Z informacji przekazanych przez policję, która prowadzi czynności na miejscu wypadku, wynika, że przez nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu zderzyły się dwa samochody.

Doszło do zderzenia osobowego volkswagena, którego kierowca nie udzielił pierwszeństwa, z jadącym z przeciwka oplem vivaro. Niestety wypadek zakończył się tragicznie dla kobiety, która jechała jako pasażer samochodu.

41-latka odniosła podczas zderzenia bardzo poważne obrażenia. Na miejscu pojawiły się policja, straż pożarna oraz ratownicy medyczni. Mimo prób reanimacji kobiety nie udało się uratować.

Według wiadomości przekazanych przez portal Nowa Trybuna Opolska 41-letnia pasażerka osobowego volkswagena, która zmarła w wyniku obrażeń, była w zaawansowanej ciąży. Zaznaczamy, że służby mundurowe nadal badają okoliczności zdarzenia. Reszta uczestników wypadku nie odniosła poważnych ran.

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Nowa Trybuna Opolska

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >