Goniec.pl > Wiadomości > Wrocławska policja pilnie poszukuje tego mężczyzny. Opublikowano portret pamięciowy
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.11.2023 15:56

Wrocławska policja pilnie poszukuje tego mężczyzny. Opublikowano portret pamięciowy

poszukiwany
KMP we Wrocławiu

Policja we Wrocławiu pilnie poszukuje mężczyzny, który 11 listopada dopuścił się czynów karalnych. Mundurowi w związku z poszukiwaniami opublikowali portret pamięciowy podejrzanego i apelują o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w tej sprawie.

Policja poszukuje tego mężczyzny

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Osiedle prowadzą czynności w sprawie oszustwa, którego dopuścił się pewien mężczyzna w dniu 11 listopada. Poszukiwany, którego wizerunek został upubliczniony przez służby miał metodą "na policjanta" dokonać zuchwałego oszustwa na starszym małżeństwie. Działał bardzo przebiegle, przekonywał seniorów, że ich wnuczek rzekomo potrzebuje pomocy.

Tragiczny wypadek pod Kutnem. Nie żyje młoda kobieta, policja apeluje do świadków

Policja poszukuje tego mężczyzny, miał działać metodą "na policjanta"

Policja poinformowała, że do zdarzenia doszło 11 listopada br. we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej. Mężczyzna zadzwonił do starszego małżeństwa, podając się za policjanta. Przekonywał seniorów, że ich wnuk był sprawcą wypadku i potrzebuje pilnej pomocy, aby uniknąć kary.

Przekazał małżeństwu, że sposobem na uniknięcie przez niego rzekomych problemów miało być wpłacenie kaucji w wysokości blisko 14 tys. złotych. Po odbiór pieniędzy zgłosił się szczupły mężczyzna mający ok. 158 cm wzrostu. Podawał się za adwokata.

Policja opublikowała portret pamięciowy

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Osiedle opublikowali w związku z poszukiwaniami portret pamięciowy mężczyzny, "który może posiadać istotne informacje w przedmiotowej sprawie".

Policja apeluje - w przypadku rozpoznania prosimy o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Osiedle pod nr tel.: 47 871 28 20 lub pocztą elektroniczną pod adresem email: [email protected] bądź najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112. Mundurowi gwarantują anonimowość. 
policja.png

Źródło: KMP we Wrocławiu