Goniec.pl > Wiadomości > Włochy. Zaginęła 43-letnia Magdalena Wójcik. Służby apelują o pomoc w poszukiwaniach
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 01.06.2023 18:59

Włochy. Zaginęła 43-letnia Magdalena Wójcik. Służby apelują o pomoc w poszukiwaniach

Magdalena Wójcik i policja
Twitter/Il Messaggero, Pixabay/ulleo

Trwają poszukiwania mieszkającej we Włoszech Polki, Magdaleny Wójcik. Kobieta wsiadła do auta tuż po tym, jak wdała się w awanturę z mężem i odjechała w nieznanym kierunku. Bliscy 43-latki bardzo martwią się o jej los i tęsknią. Lokalne służby apelują o pomoc w odnalezieniu zaginionej do wszystkich mogących posiadać jakiekolwiek informacje.

Włochy. Poszukiwania 43-letniej Polki

43-letnia Magdalena Wójcik mieszkała na co dzień wraz z mężem i synem w położonej 70 km od Wenecji wiosce Portogruaro. Jakiś czas temu między małżonkami miało jednak dojść do poważnej sprzeczki, po której kobieta, jak twierdzi jej małżonek, wsiadła do białego forda focusa i odjechała.

Od tamtej pory ślad po niej zaginął, a zmartwiona rodzina coraz bardziej się niepokoi. Sprawę zaginięcia pani Magdaleny zgłoszono więc do odpowiednich służb.

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Kobieta zapadła się pod ziemię

Włoski dziennik “Il Messaggero” podaje, że po tym, jak złożono zawiadomienie, służby dokonały m.in. przesłuchania przyjaciół i krewnych 43-latki, a także przejrzeli nagrania z okolicznego monitoringu.

W obliczu braku jakichkolwiek poszlak, pojawiły się nawet podejrzenia, że pani Magdalena mogła udać się do kogoś bliskiego, kto ją chroni. Wskazywać ma na to fakt, że funkcjonariusze nie natrafili dotychczas na żaden trop.

Służby apelują o pomoc w poszukiwaniach

Policja we Włoszech apeluje o udzielanie informacji o zaginionej do wszystkich mogących posiadać jakiekolwiek wskazówki na temat jej losu. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem alarmowym.

W lokalnej prasie pojawiła się też wiadomość od ojca i syna kobiety, którzy tęsknią za nią i chcą “znów ją przytulić”.

Źródło: Il Messaggero, Interia