Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Niewiarygodne, co robił kurier Poczty Polskiej pod supermarketem. Klienci przecierali oczy ze zdumienia
Jakub Franek
Jakub Franek 25.12.2022 14:52

Niewiarygodne, co robił kurier Poczty Polskiej pod supermarketem. Klienci przecierali oczy ze zdumienia

pocztaZbrod
youtube.com/stopcham

Znany kanał STOP CHAM opublikował w serwisie YouTube filmik przedstawiający wybitnie niebezpieczną jazdę furgonetki należącej do Poczty Polskiej. Samochód należący do spółki skarbu państwa driftuje na parkingu galerii handlowej. Chociaż nie doszło do wypadku, wydarzenie mogło ponieść za sobą tragiczne konsekwencje.

Niebywałe nagranie obiegło sieć

W wigilię, 24 grudnia kanał STOP CHAM opublikował na YouTube film przedstawiający jazdę pocztowej furgonetki na parkingu przy centrum handlowym na warszawskiej Sadybie. Samochód Poczty Polskiej wpada w kontrolowany poślizg, wykorzystując układ zaparkowanych aut jako tor z przeszkodami.

Komentujący dosyć pobłażliwie podchodzą do świątecznej zabawy kierowcy. Tłumaczą to "magią świąt", czy usprawiedliwiają to słowami "niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie bawił się na śniegu" (sic!). Czy faktycznie ta zabawa była aż tak niewinna?

Niebezpieczna jazda kuriera Poczty Polskiej

Świąteczna pogoda nie sprzyja bezpieczeństwu na drodze, wypadki na oblodzonych drogach są coraz częstsze. W samej Warszawie policja apelowała o szczególne ostrożną jazdę w związku z oblodzeniem dróg, jednak pracownik poczty, jak widać na nagraniu, postanowił tę przestrogę zignorować.

Na samym filmiku można zauważyć pieszego na parkingu ledwie kilka metrów od driftującej furgonetki, odrobina nieuwagi podczas takiej rozrywki mogłaby się skończyć tragicznie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: YouTube.com/STOPCHAM