Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wielkopolska. Tragiczne Walentynki. Mąż zginął na miejscu, 29-letnia żona walczy o życie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.02.2023 17:11

Wielkopolska. Tragiczne Walentynki. Mąż zginął na miejscu, 29-letnia żona walczy o życie

Wielkopolska: tragiczny wypadek małżeństwa, 29-latek nie przeżył
Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie

Tragiczne Walentynki w Wielkopolsce. Policja z Jarocina poinformowała o śmiertelnym wypadku na trasie Zakrzew-Golina. Małżeństwo jadące fordem nigdy nie dojechało do celu, 29-letni mężczyzna nie żyje. Śledztwo skupi się szczególnie na jednym zagadnieniu.

Wielkopolska: tragiczny wypadek pod Jarocinem

Te Walentynki na pewno miały wyglądać zupełnie inaczej. Małżeństwo jechało drogą z Zakrzewa (powiat jarociński) w stronę Goliny. Niestety nigdy nie dojechali do celu. Policja przekazała, że około godziny 12:40 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

29-letni mężczyzna zmarł. Ratownicy wezwani na miejsce zdarzenia walczyli o jego życie, ale reanimacja nie przyniosła efektu.

Tli się jeszcze nadzieja na to, że 29-letnia żona zmarłego przeżyje. Kobieta została przewieziona do szpitala. Nie podano informacji na temat tego, czy odniesione przez nią obrażenia zagrażają jej życiu. Co stało się na trasie Zakrzew-Golina?

Śledczy muszą odpowiedzieć na główne pytanie

Walentynkowy wypadek pod Jarocinem jest na razie tajemnicą. Konieczne jest zabezpieczenie dowodów, które wyjaśnią okoliczności tragedii. Co na razie wiadomo?

- Mężczyzna, kierując samochodem marki Ford C-max, jadąc w kierunku Goliny, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w przydrożne drzewo - przekazała jarocińska policja.

W wypadku nie brał udziału nikt poza małżeństwem. Śledczy pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności śmiertelnego wypadku w Wielkopolsce muszą odpowiedzieć przede wszystkim na pytanie, co doprowadziło do nagłej zmiany pasa jazdy, a ostatecznie do zderzenia z przydrożnym drzewem.

Zdjęcia z miejsca wypadku porażają

Policja z Jarocina opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z trasy Zakrzew-Golina. Widać na nim, że droga została całkowicie zablokowana, ale co innego przykuwa uwagę.

Biały samochód, którym 14 lutego podróżowało małżeństwo, jest roztrzaskany. Przód pojazdu po zderzeniu z drzewem praktycznie przestał istnieć. Jego części spod maski leżą pod otartym drzewem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl