Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dyrektorka liceum zatańczyła na studniówce taniec Wednesday. Nagranie hitem TikToka
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 12.02.2023 08:50

Dyrektorka liceum zatańczyła na studniówce taniec Wednesday. Nagranie hitem TikToka

Dyrektorka liceum zatańczyła na studniówce taniec Wednesday. Nagranie hitem TikToka
TikTok/ ixlo_sosnowiec_

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze, a do sieci trafiają kolejne nagrania ze szkolnych zabaw, które budzą podziw internautów. Tym razem w zachwyt użytkowników internetu wprawili jednak nie uczniowie, a sama dyrektorka, która wykazała się ogromnym dystansem do siebie i odtworzyła słynny taniec Wednesday Addams. Nagranie z kobietą z miejsca stało się hitem TikToka, zyskując do tej pory już prawie 130 tys. polubień.

Nagrania ze studniówek podbijają sieć

Nie ma bardziej odpowiedniej pory, by pochwalić się swoimi tanecznymi umiejętnościami w środowisku szkolnym niż wyczekiwana przez wszystkich maturzystów studniówka. Bal organizowany na zakończenie przygody ze szkołą średnią motywuje uczniów do wymyślania coraz bardziej skomplikowanych układów choreograficznych, które później podbijają cały internet.

Co więcej, nie tylko sama młodzież w 100 procentach wykorzystuje okazję, by się świetnie bawić, bowiem coraz częściej zdarza się, że parkiet podbijają także rodzice czy nauczyciele. Ostatnio prawdziwą furorę zrobił filmik, na którym widać uczącego religii księdza odtwarzającego słynną scenę z "Matrixa", ale to nie koniec niespodzianek.

Równie wielką, jeśli nie większą, sympatią na TikToku cieszy się też nagranie z IX LO w Sosnowcu, ukazujące dyrektorkę placówki w bijącej rekordy popularności choreografii Wednesday Addams z hitu Netflixa.

Dyrektorka liceum odtworzyła taniec Wednesday

Za taniec granej przez Jennę Ortegę Wednesday brali się już sportowcy, celebryci i największe gwiazdy muzyki. Polska część widowni miała okazję podziwiać go podczas Sylwestra w Polsacie w wykonaniu Dody, jednak nikt nie przypuszczał, że na oczach swoich uczniów w tany rzuci się dyrektorka szkoły.

Tymczasem na tiktokowym profilu IX LO w Sosnowcu pojawiło się nagranie, które z miejsca stało się hitem. Dziś ma już ponad 127 tys. polubień i ponad 3 tys. udostępnień, a warto zaznaczyć, że liczby te stale rosną. Wystarczyły 22 godziny od publikacji, by film odtworzono 1,4 mln razy.

@ixlo_sosnowiec_ Nasza kochana Pani Dyrektor na studniówce Szymborskiej!!!💚💙💪🏻💪🏻💪🏻#studniówka #studniowka #studniowka2023 #studniówka2023 #dyrektor ♬ dźwięk oryginalny - Sosnowiec IX LO

Użytkownicy TikToka zachwyceni

Jak więc widać, popisy pani pedagog mocno przypadły do gustu nie tylko jej uczniom, ale i internautom. Ci z zachwytem komentowali nagranie, zwracając uwagę na niespotykany dystans i muzykalność kobiety.

- "Widać, że kobieta z klasą!", "to było piękne", "Jaka klasa, elegancja", "Urocze", "Kobieta z klasą, poczuciem humoru i widać, że taka sympatyczna", "Ma kobieta klasę, dystans, ale zachowuje powagę stanowiska, brawo!!!", "Brawa dla Pani dyrektor i wychowanków" - komentowali.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: TikTok

Tagi: szkoła