Goniec.pl

PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE / EAST NEWS (zdjęcie ilustracyjne)

Warszawa. Tragedia na Bielanach. Pani Genowefa wyskoczyła z 6. piętra. Zginęła na miejscu

31 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Do tragicznego zdarzenia doszło na warszawskich Bielanach. Starsza kobieta wypadła z 6. piętra z bloku przy ul. Brązowniczej. Nie są znane okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia. Wszystko jednak wskazuje na to, że 70-letnia kobieta targnęła się swoje życie.

Z informacji, do których dotarł "Super Express" wynika, że ciało kobiety zostało znaleziono po godzinie 7 rano przez dozorczynie. Starsza pani najprawdopodobniej wypadła z okna na 6 piętrze w bloku mieszkalnym.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o 7:22. Zwłoki kobiety znajdowały się przed budynkiem. Na razie nie ustalono tożsamości kobiety. Zwłoki ujawniła dozorczyni pracująca w budynku - przekazała w rozmowie z "Super Express" Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

"Miała dość samotności"

Tożsamość jednak ustalili dziennikarze portalu se.pl. Genowefa Ł., nazywana przez sąsiadów Danusią, została znaleziona martwa w krzakach przed własnym domem.

- Sąsiedzi zachodzą w głowę, co mogło się stać. W rozmowie z nami wskazują, że kobieta mogła borykać się z samotnością - relacjonują dziennikarze "Super Express".

Wszystkie okoliczności wskazują na to, że starsza pani popełniła samobójstwo. Kobieta wypadła z okna swojego mieszkania znajdującego się na 6. piętrze. Do zdarzenia miało dojść w nocy z 25 na 26 stycznia. Reporterzy "Super Express" ustalili, że kobieta w mieszkaniu na ostatnim piętrze mieszkała od samego początku powstania budynku. Przez ostatnie lata żyła sama, ale przez znajomych była odbierana jako osoba pogodna.

- To była bardzo dobra sąsiadka. Aktywna. Lubiła jeździć na rowerze. Pięć lat temu zmarł jej mąż i pewnie czuła się bardzo samotna. Być może to właśnie samotność doprowadziła ją do tak tragicznej decyzji… - spekulują sąsiedzi cytowani przez "Super Express"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Warszawy lub Mazowsza, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl, "Super Express"

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Redaktor sekcji Warszawa. Piszę na tematy związane ze stolicą i Mazowszem. Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]