Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Warszawa. Białołęka. Policja szuka czterech mężczyzn. Brutalnie pobili oraz okradli 17-latka
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 22.12.2021 17:00

Warszawa. Białołęka. Policja szuka czterech mężczyzn. Brutalnie pobili oraz okradli 17-latka

policja-bialoleka
KRP Białołęka

Policjanci z komisariatu na warszawskiej Białołęce poszukują czterech mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z rozbojem, do którego doszło 19 października 2021 r. przy ulicy Światowida 60B na Nowodworach. Mężczyźni okradli oraz brutalnie pobili 17-latka. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn skontaktuj się z policją.

- Około 20.30, przed jednym ze sklepów, 17-latek został brutalnie pobity przez czterech mężczyzn - powiedziała Paulina Onyszko z białołęckiej policji w rozmowie z TVN Warszawa. Jak dodała, mężczyźni zabrali mu telefon, markową kurtkę, markowe buty, słuchawki oraz kolekcjonerską zapalniczkę. Następnie uciekli.

Nastolatek trafił do szpitala. W toku prowadzonego śledztwa ustalono, że związek z tym zdarzeniem ma czterech mężczyzn, których zarejestrowała kamera monitoringu.

Rysopis poszukiwanych mężczyzn

  • Pierwszy mężczyzna: wiek około 19 lat, wzrost około 166 cm, jest bardzo szczupły, włosy ciemne średniej długości, grzywka z przedziałkiem czesana na prawą stronę. Ubrany jest w czarną bluzę lub kurtkę z kapturem m-ki "NortFace", która na plecach posiada biało - czerwoną kratownicę z logotypami "NortFace", czarne spodnie z przetarciami na udach i kolanach i białym logiem na lewej tylnej kieszeni oraz czarne buty NIKE AIR MAX PLUS.

  • Drugi mężczyzna: wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, ubrany jest w czarną kurtkę z kapturem m-ki "NorthFace z białym logiem na klatce piersiowej oraz plecach, czarną czapkę z daszkiem, niebieskie spodnie jeansowe z przetarciami na udach i kolanach, czarne buty NIKE AIR MAX z charakterystyczną wysoką podeszwą. Mężczyzna ma twarz zasłoniętą chustą.

  • Trzeci mężczyzna: wiek około 20 lat, wzrost około 180 cm, krępej budowy ciała, ubrany w czarną puchową kurtkę z kapturem oraz okrągłym logo na lewym ramieniu, czarną czapkę z daszkiem, czarne spodnie oraz czarne buty NIKE AIR MAX z charakterystyczną czarną podeszwą.

  • Czwarty mężczyzna: wiek około 20 lat, wzrost około 185-190 cm, wysportowana sylwetka, ubrany w czarną zimową czapkę, czarną kurtkę zimową pikowaną z logiem "Tommy Hilfiger" na lewej piersi i prawym ramieniu, czarne spodnie dresowe ze ściągaczami na kostkach i białymi sznurkami przy pasie, buty NIKE AIR MAX na wysokiej podeszwie z pomarańczowymi sznurowadłami. 

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat tych mężczyzn skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 52 17, powołując się na numer l.dz. KP-D-I-6397/21. Informacje można też przekazywać, pisząc na adres: [email protected]. Policja gwarantuje anonimowość.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Warszawy lub Mazowsza, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

źródło: Goniec.pl, TVN Warszawa