Goniec.pl

Goniec.pl

Warszawa. Mężczyzna wypadł z balkonu. Przed upadkiem wypowiedział przerażające słowa

20 Lipca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Wczoraj, 19 lipca, doszło do sytuacji, która mogła przerazić przypadkowych świadków. Około godziny 21:27 przy ul. Komputerowej zaobserwowano około 40-letniego mężczyznę, który zwisał z balkonu, kurczowo trzymając się barierki. Mężczyzna starał się utrzymać, ale w pewnym momencie zabrakło mu sił i spadł.

Warszawa. Mężczyzna wypadł przez balkon. Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży

Z okna na 7 piętrze wyskoczył lub wypadł mężczyzna. Świadkami zdarzenia byli strażnicy miejscy, którzy dojeżdżali by zdjąć blokadę z koła nieprawidłowo zaparkowanego samochodu. Ranny został przewieziony do szpitala. To oni wezwali na miejsce służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 21.15. Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego otrzymali zlecenie by zdjąć blokadę z nieprawidłowo zaparkowanego auta na ulicy Komputerowej. Gdy 10 minut później dojechali na miejsce, usłyszeli przerażający krzyk, a sekundę później na chodnik przed blokiem spadł mężczyzna.

Funkcjonariusze natychmiast podbiegli do leżącego. Poszkodowany miał około 40 lat, był nieprzytomny, ale oddychał. Miał widoczne obrażenia kończyn i głowy. Czuć było od niego alkohol.

Strażnicy natychmiast wezwali służby ratunkowe, a już ppo chwili na miejsce przyjechali strażacy. Funkcjonariusz straży miejskiej wraz ze strażakiem założyli rannemu kołnierz na szyję i ułożyli go na desce ortopedycznej. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Jak ustalili strażnicy miejscy poszkodowany jest obywatelem Białorusi. Mężczyzna wynajmuje jedno z mieszkań na VII piętrze. To właśnie z niego prawdopodobnie wyskoczył. Funkcjonariusze ustalili też osobę, która nagrywała całe zdarzenie. Okoliczności tego wypadku wyjaśni policja.

Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej, wóz z drabiną, pogotowie oraz policja.

- Do zdarzenia doszło o godz. 21:27 przy ul. Komputerowej w Warszawie . Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej w tym wóz z drabiną, pogotowie oraz policja. Po dojechaniu na miejsce mężczyzna w wieku około 42 lat znajdował się na chodniku przed blokiem, co wskazywało, że mężczyzna spadł z wysokości. Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego - powiedział w rozmowie z nami mł. Bryg. Piotr Rutkowski z KM PSP w Warszawie.

- Przed upadkiem mężczyzna wisiał za balkonem, trzymając się barierki. Krzyczał w języku rosyjskim, że "nie może się dłużej trzymać". Po czym spadł, odbijając się od balkonów na innych kondygnacjach. W momencie upadku na miejscu były już pierwsze służby - przekazał świadek zdarzenia w rozmowie z Goniec.pl.

Na ten moment nie wiadomo, dlaczego mężczyzna wypadł przez barierki. Nie podano również informacji, w jakim jest stanie i czy jego życiu zagraża niebezpieczeństwo.

Nagranie i zdjęcia, które otrzymaliśmy od świadków zdarzenia, udostępniamy poniżej:

Warszawa Mężczyzna spadł z balkonu na Mokotowie
Warszawa Mężczyzna spadł z balkonu na Mokotowie/Goniec.pl
Warszawa Mężczyzna spadł z balkonu na Mokotowie
Warszawa Mężczyzna spadł z balkonu na Mokotowie/Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]