Norbert Skalski nie żyje Żródło: TVN24.pl

TVN przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Norbert Skalski, w stacji pracował 20 lat

26 Kwiecień 2021 Mateusz SidorekMateusz Sidorek

Dziennikarze pożegnali Norberta Skalskiego. Montażysta był wieloletniem współpracownikiem stacji TVN24. W mediach pojawiły się wspomnienia jego koleżanek i kolegów z pracy. Wszyscy są zgodni, że odszedł zbyt wcześnie. Przez dwie dekady zmontował mnóstwo materiałów dla popularnej stacji. Mężczyzna przeżył zaledwie 54 lata.

Norbert Skalski miał wielu redakcyjnych kolegów. Montażysta zatrudnił się w stacji TVN24 i pracował w niej aż przez 20 lat. W tym czasie dał się poznać jako niezwykle otwarta i pozytywna osoba, która nigdy nie dała po sobie poznać, że jest zmartwiona lub zdenerwowana.

W redakcji TVN24 Norbert Skalski cieszył się dobrą opinią. Miał też wielu kolegów i koleżanek. 54-latek był nie tylko profesjonalistą, ale również ważną częścią redakcji.

Nie żyje Norbert Skalski

We wspomnieniach pracownicy stacji TVN24 przyznali, że Norbert Skalski nie miał lekkie pracy. Jako montażysta jednej z największych stacji w Polsce miał mnóstwo obowiązków.

Spędził dwie dekady w redakcji TVN24. Często musiał mierzyć się z presją czasu i natłokiem materiałów do zmontowania. Z relacji jego koleżanek i kolegów z pracy wynika, że często otrzymywał informacje o zmianach na ostatnią chwilę.

Pobicie pod klasztorem na Jasnej Górze. Jest nagranie, policja szuka agresoraPobicie pod klasztorem na Jasnej Górze. Jest nagranie, policja szuka agresoraCzytaj dalej

Jednak mimo niełatwych warunków 54-latek odnajdował się w redakcji i nigdy nie narzekał. Zawsze potrafił rozładować napiętą sytuację – nawet, jeśli pozostałym osobom nie było już do śmiechu.

Norbert Skalski zmarł w wieku 54 lat

Współpracownicy Norberta Skalskiego wspominają go jako osobę niezwykle spokojną, co jest wyjątkowo ważną wartością w redakcyjnej pracy. Nie wszystkim udaje się zachować nerwy na wodzy.

Jak oświadczył jeden z jego kolegów, montażysta „był oazą spokoju na wzburzonych falach newsów”. Przypomniał też historię wspólnej jazdy przez zakorkowaną Warszawę.

Podczas wycieczki w wyniku pośpiechu i braku uwagi doszło do kolizji z innym samochodem. Norbert Skalski, który wówczas był kierowcą, obrócił wszystko w żart i rozbawił pasażera.

Redakcja TVN24 nie ma wątpliwości co do tego, że Norbert Skalski odszedł zdecydowanie za wcześnie. Montażysta miał jedynie 54 lata i mógł zmontować jeszcze mnóstwo materiałów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: TVN24

Następny artykuł