Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba, druga w szpitalu
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 13.06.2023 21:52

Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba, druga w szpitalu

policja
Policja Podkarpacka

Dramatyczny wypadek w miejscowości Rzekuń nieopodal Ostrołęki (woj. mazowieckie). Kierujący maserati nastolatek zderzył się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem, którym podróżowali kobieta i mężczyzna. Oboje z poważnymi obrażeniami zostali zabrani do szpitala, gdzie 42-latek zmarł. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragedii.

Śmiertelny wypadek koło Ostrołęki

Do tego nieszczęśliwego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (12/13 czerwca) w małej mazowieckiej miejscowości Rzekuń.

- Kilka minut po północy otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych - maserati oraz hyundaia tucsona - przekazał naszemu portalowi komisarz Tomasz Żerański, oficer prasowy policji w Ostrołęce.

Nie żyje członek zespołu Bajm. Muzycy pogrążeni w żałobie

Dwie osoby w szpitalu, jedna z nich nie żyje

Pierwszym z aut podróżował 18-latek i to on, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na łuku drogi miał zjechać ze swojego pasa ruchu i uderzyć w jadącego z naprzeciwka hyundaia.

- Jadący nim 42-letni mieszkaniec Ostrołęki oraz 40-letnia pasażerka z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala, gdzie mężczyzna, niestety, zmarł - dodał komisarz Żerański.

Śledczy czekają na wyniki badań krwi 18-latka

Droga była zablokowana do wczesnych godzin porannych z uwagi na prace prowadzone tam przez policję i prokuratora. Na miejscu zabezpieczono ślady i dokonano oględzin pojazdów.

Jeśli chodzi o 18-latka, ten miał być trzeźwy, ale służby wciąż czekają na wyniki badań krwi na obecność środków odurzających.

Źródło: Goniec.pl