Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek na krajowej 10. Nie żyje kobieta
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 14.02.2024 15:02

Tragiczny wypadek na krajowej 10. Nie żyje kobieta

wypadek samochodowy
OSP KACZORY

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 10 w Śmiłowie (woj. wielkopolskie). Na drodze między Piłą a Wyrzyskiem doszło we wtorek 13 lutego do zderzenia czołowego dwóch samochodów. Jedna osoba nie żyje. Zdjęcia opublikowane przez OSP ukazują siłę, z jaką doszło do zdarzenia. Leżący na drodze pluszowy miś ściska za serce. 
 

Dramatyczny wypadek w Śmiłowie

Do zdarzenia doszło 13 lutego. Chwilę po godzinie 18 Miejska Komenda Policji w Pile otrzymała zgłoszenie o czołowym zderzeniu na drodze krajowej nr 10, na wysokości odcinka miedzy Piłą a Wyrzyskiem. 

Samochód marki audi, którym kierował 49-letni mężczyzna, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, tym samym uderzając w jadącego peugeota. Drugie auto prowadziła 41-letnia kobieta. Razem z nią podróżował 40-letni mężczyzna i 18-letnia dziewczyna.


 

Tragiczny wypadek pod Łodzią. Nie żyje kierowca BMW

Śmierć w wyniku zderzenia

Z doniesień policji wynika, że kierująca samochodem marki peugeot w wyniku zderzenia czołowego, poniosła śmierć na miejscu. 

Nastolatka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego  do szpitala w Bydgoszczy. 40-letniego mężczyznę karetka pogotowia zabrała do szpitala w Chodzieży. 

Mężczyzna kierujący pojazdem marki audi, w wyniku uderzenia z drugim doznał obrażeń płuc. Pogotowie przewiozło go do szpitala. Dwóm ocalałym z peugeota osobom nie zagraża niebezpieczeństwo. 
 

Policja wyznaczyła objazdy

W wyniku zderzenia czołowego na krajowej "dziesiątce" w miejscowości Śmiłowo, droga w obu kierunków została zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Podróżujący kierowcy do Bydgoszczy musieli wjechać na drogę wojewódzką DW188, natomiast kierowcy jadący w kierunku Piły zostali przekierowani na drogę wojewódzką DW190. 

Utrudnienia trwały kilka godzin. Przed godzina 23:00 udało się przywrócić normalny ruch.